Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 238
Wszystkich, którzy uwierzyli w kłamstwo jakoby w Polsce istniała tylko jedna partia polityczna oferująca #libertarianizm #wolnyrynek , chęć obniżki podatków, deregulację gospodarki - informuję o istnieniu i zapraszam do zapoznania się z www.libertarianie.org.

Nie musicie iść na zgnily kompromis. Nie musicie udawać, że Wasze poglądy reprezentują ludzie pokroju Bosak, Winnicki, Bąkiewicz, Cejrowski czy Godek. Nie musicie bać się tego, że po Waszym "jestem wolnościowcem" ktoś spyta

czy to znaczy też, że sądzisz że Hitler nie wiedział o Holocauścue, Putin byłby dobry prezydentem Polski, zwierzęta nie czują bólu, p-------a ma zalety, sędziami mogą zostać tylko katolicy, kobiety powinny być zmuszane do donoszenia zdeformowanych płodów, jesteś ekonomicznym analfabetą według którego "zlikwidujemy podatki, wyjdziemy z UE oraz NATO i będzie w pytę", chciałbyś na.. erdalać ludzi batem za to co robią w sypialni, gardzisz nauką, uważasz, że szczepionki wywołują autyzm i masz kilo gwoździ w mózgu?


Fanatycznych kucy nie zapraszam do dyskusji, bo nie ma o czym. Wpis skierowany jest do osób, które widzą, że #konfederacja "wolnością" co najwyżej wyciera sobie gębę i na dobrą sprawę ośmiesza idee za którymi ma niby stać. Do osób, które rozważają oddanie na nich głosu, bo "nie ma nic innego". Jest! A oni sami i tak władowali samych siebie pod próg - tam gdzie ich miejsce ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazkonfederacji #bekazkuca #bekaznarodowcow #neuropa #4konserwy #polityka #takaprawda #liberalizm

M.....a - Wszystkich, którzy uwierzyli w kłamstwo jakoby w Polsce istniała tylko jedn...

źródło: comment_1654663818tRRTY8nZYBsoprgDodBuuq.jpg

Pobierz
  • 163
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

Tego fragmentu swojej wypowiedzi nie zauważyłeś?


@Fidel1: oczywiście, że zauważyłem, wiesz


nie zmienia to faktu, że meritum, jądro, esencja, creme de la creme oraz bread and butter wpisu to kłamstwo jakoby to konfa "nie miała alternatywy"
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@NoJakNieJakTak: a co ja cię będę przekonywał ( ͡° ͜ʖ ͡°) jak już jesteś przekonany.

Skoro dałeś + pod moim wpisem o rozbiciu procentowym konfy, i sam się też co do konfy (podobnie jak ja) zraziłeś - to lepszej opcji (poza lewicą razem w pakiecie z zamordyzmem ( ͡° ʖ̯ ͡°) raczej nie znajdziesz ()
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Fidel1: gdybyś nie był taki złośliwy, i nie miał takiej złej woli w stosunku do Libertarian - to byś zauważył, że statut akurat jest cały czas dostępny na stronie sądu, w którym partia została JUŻ zarejestrowana. ()

A poza tym - owa organizacja ma ograniczone zasoby. A tworzenie nowej strony i testowanie jej wymaga czasu i wysiłku. Niedługo zresztą jest jej premiera.
  • Odpowiedz
  • 2
@wygolony_libek-97 J

organizacja MA STATUT jełopie jeden

Jełopie na stronie go nie ma. Jak nie potrafi wstawić tak podstawowej rzeczy, do której wstawiła zakładkę, to jak można ją nazwać "poważaną"?

jak nie wierzysz to sobie sprawdź Nr. ewidencyjny 428 w rejestrze partii

Super, to czemu go na stronie nie ma? Mimo zakładki? Przerasta to ich możliwości?
  • Odpowiedz
@MglawicaKraba: niestety nie ufam bandzie studenciaków, którzy podejrzewam nie pracowali nigdy w "normalnej" pracy xD. dodatkowo priorytet nr 1 to odsunięcie pisu od władzy, ja będę głosować na kogoś z Nowoczesnej na listach opozycji
  • Odpowiedz
  • 0
@MglawicaKraba jeszcze raz, nie interesuje mnie konfederacja. Przedstawiasz jako alternatywę partię która jest nie poważna.

nawet programu ich "kontrrewolucji" przedstawić nie potrafią?

Jak sprawdziłem na stronie konfederacji to mają "program".
  • Odpowiedz
  • 0
@wygolony_libek-97 A gdzie ja jestem złośliwy? Wszedłem na ich stronę, zakładka statut i dostałem odpowiedź że go nie ma.
Jak bym chciał być złośliwy, to czepiałbym się ich postulatów.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Fidel1: no tak XDDD jak czegoś koniecznie, ale to koniecznie nie ma w internecie, choćby na chwilę (pomimo dostępności kontaktu w mediach społecznościowych) -to to w ogóle nie istnieje. W OGÓLE ((oo))

Nie to co zbieranina iluś tam różnych prawackich i prawicowych ideologii światopoglądowych z autorytarnej i liberalnej ćwiartki kompasu, sformowana tylko po to, aby jakoś przekroczyć próg %. A potem się zobaczy ( ͠
  • Odpowiedz