Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 238
Wszystkich, którzy uwierzyli w kłamstwo jakoby w Polsce istniała tylko jedna partia polityczna oferująca #libertarianizm #wolnyrynek , chęć obniżki podatków, deregulację gospodarki - informuję o istnieniu i zapraszam do zapoznania się z www.libertarianie.org.

Nie musicie iść na zgnily kompromis. Nie musicie udawać, że Wasze poglądy reprezentują ludzie pokroju Bosak, Winnicki, Bąkiewicz, Cejrowski czy Godek. Nie musicie bać się tego, że po Waszym "jestem wolnościowcem" ktoś spyta

czy to znaczy też, że sądzisz że Hitler nie wiedział o Holocauścue, Putin byłby dobry prezydentem Polski, zwierzęta nie czują bólu, pedofilia ma zalety, sędziami mogą zostać tylko katolicy, kobiety powinny być zmuszane do donoszenia zdeformowanych płodów, jesteś ekonomicznym analfabetą według którego "zlikwidujemy podatki, wyjdziemy z UE oraz NATO i będzie w pytę", chciałbyś na.. erdalać ludzi batem za to co robią w sypialni, gardzisz nauką, uważasz, że szczepionki wywołują autyzm i masz kilo gwoździ w mózgu?


Fanatycznych kucy nie zapraszam do dyskusji, bo nie ma o czym. Wpis skierowany jest do osób, które widzą, że #konfederacja "wolnością" co najwyżej wyciera sobie gębę i na dobrą sprawę ośmiesza idee za którymi ma niby stać. Do osób, które rozważają oddanie na nich głosu, bo "nie ma nic innego". Jest! A oni sami i tak władowali samych siebie pod próg - tam gdzie ich miejsce ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazkonfederacji #bekazkuca #bekaznarodowcow #neuropa #4konserwy #polityka #takaprawda #liberalizm

M.....a - Wszystkich, którzy uwierzyli w kłamstwo jakoby w Polsce istniała tylko jedn...

źródło: comment_1654663818tRRTY8nZYBsoprgDodBuuq.jpg

Pobierz
  • 163
  • Odpowiedz
a gdzie ludzie uslyszeli o libertarianizmie po raz pierwszy w telewizji?


@dekorator: nie od starego dziada który nawet nie jest libertarianinem

Skoncz bredzic i sie ponizac


@dekorator: jak już nauczyłem cię nowych słów to sprawdź ich znaczenie bo robisz z siebie głupka
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Teraz z tej grupy wywal wszystkich szurów którzy głosują na konfe nie dla wolności gospodarczej i za cholerę nie przeskoczysz ponad progiem

@Ark00: teraz do tej grupy dodaj ludzi, którzy wolą spalić kartę do głosowania niż zagłosować na "liberałów" z morda Bosaka czy Brauna ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@dekorator: zgłoś do moderacji, ale tutaj też chyba słownik języka polskiego cię przerasta, nikt nie usunie mojego posta dlatego że się sam obrażasz, ale donoszenie widzę masz we krwi
  • Odpowiedz
teraz do tej grupy dodaj ludzi, którzy wolą spalić kartę do głosowania niż zagłosować na "liberałów" z morda Bosaka czy Brauna ¯_(ツ)_/¯


@MglawicaKraba: i ilu takich wyszło?
Wiesz, nie żeby nie było, nie jestem przeciwny takim ruchom, ale bez zmiany pewnej mentalności w narodzie taki ruch nie będzie miał większego przebicia.
No chyba że jakaś znana twarz stanie za tym oraz dostaną mnóstwo czasu antenowego.

Bez tych czynników to możesz bardziej
  • Odpowiedz
Nie interesuje mnie "alternatywa". Odnoszę się do "partii" którą wstawileś, jak widać to ona nawet nie istnieje.


@Fidel1: no to fajnie, że nie interesuje Cię treść wpisu, który namiętnie komentujesz ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Bez tych czynników to możesz bardziej liczyć na casus Polski Fair Play a nie kukiza


@Ark00: nadal - myślę że mamy lepsze szanse, niż udając że Bosak to liberał a Braun i Korwin to nie onuce. A propos Korwina - on też nie będzie żył wiecznie. I pora się z tym pogodzić. I raczej nie wydaje mi się, że starający się być jego klonem Berkowicz miał nawet ułamek jego niezaprzeczalnej charyzmy
  • Odpowiedz
  • 2
@MglawicaKraba Przecież ten wpis odnosi się do partii libertarianie, cały czas się do niej odnoszę.
Cały czas odstawiasz fikołki, "co tam że nie ma statutu, oni nie mają programu". Nie interesuje mnie konfederacja, odnoszę się do libertarian.
Jak konfederacja miałaby program to i tak bym na nich nie głosował.
  • Odpowiedz
@Fidel1:

Przecież ten wpis odnosi się do partii libertarianie,

Wszystkich, którzy uwierzyli w kłamstwo jakoby w Polsce istniała tylko jedna partia polityczna oferująca #libertarianizm #wolnyrynek ,

Wpis skierowany jest do osób, które widzą, że #konfederacja "wolnością" co najwyżej wyciera sobie gębę i na dobrą sprawę ośmiesza idee za którymi ma niby stać.


¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz