Wpis z mikrobloga

konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 238
Wszystkich, którzy uwierzyli w kłamstwo jakoby w Polsce istniała tylko jedna partia polityczna oferująca #libertarianizm #wolnyrynek , chęć obniżki podatków, deregulację gospodarki - informuję o istnieniu i zapraszam do zapoznania się z www.libertarianie.org.

Nie musicie iść na zgnily kompromis. Nie musicie udawać, że Wasze poglądy reprezentują ludzie pokroju Bosak, Winnicki, Bąkiewicz, Cejrowski czy Godek. Nie musicie bać się tego, że po Waszym "jestem wolnościowcem" ktoś spyta

czy to znaczy też, że sądzisz że Hitler nie wiedział o Holocauścue, Putin byłby dobry prezydentem Polski, zwierzęta nie czują bólu, pedofilia ma zalety, sędziami mogą zostać tylko katolicy, kobiety powinny być zmuszane do donoszenia zdeformowanych płodów, jesteś ekonomicznym analfabetą według którego "zlikwidujemy podatki, wyjdziemy z UE oraz NATO i będzie w pytę", chciałbyś na.. erdalać ludzi batem za to co robią w sypialni, gardzisz nauką, uważasz, że szczepionki wywołują autyzm i masz kilo gwoździ w mózgu?


Fanatycznych kucy nie zapraszam do dyskusji, bo nie ma o czym. Wpis skierowany jest do osób, które widzą, że #konfederacja "wolnością" co najwyżej wyciera sobie gębę i na dobrą sprawę ośmiesza idee za którymi ma niby stać. Do osób, które rozważają oddanie na nich głosu, bo "nie ma nic innego". Jest! A oni sami i tak władowali samych siebie pod próg - tam gdzie ich miejsce ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#bekazkonfederacji #bekazkuca #bekaznarodowcow #neuropa #4konserwy #polityka #takaprawda #liberalizm

M.....a - Wszystkich, którzy uwierzyli w kłamstwo jakoby w Polsce istniała tylko jedn...

źródło: comment_1654663818tRRTY8nZYBsoprgDodBuuq.jpg

Pobierz
  • 163
  • Odpowiedz
@dekorator: bredzisz o tym że wprowadził libertarianizm do polski 30 lat temu, a jako przykład podajesz to że 7-8lat temu był popularny na portalu ze śmiesznymi obrazkami i dorzucasz jakiś mem z dupy? serio aż tak poniżasz się ku chwale konfederosji?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 6
@MglawicaKraba: konfa to oczywiste gówno, ale skoro posługujesz się argumentem, że głosowanie na nich to marnowanie głosu tylko dlatego, że na ten moment są pod progiem ignorując, że uprzednio startowali w całym kraju i wyciągnęli niezły wynik, a jako alternatywę dajesz "partię" złożoną z dzieciaków, która nie potrafi nawet udostępnić podstawowych informacji na swój temat i nie ma absolutnie szans żeby wystawić w całym kraju kandydatów bądź zyskać jakikolwiek sensowny rozgłos
  • Odpowiedz
@dekorator: a jak inaczej nazwać twoje kłamstwa i fikołki? jeżeli uważasz że cię obrażam to zgłoś, nie wiem po co op cokolwiek usuwa, pewnie za chwilę skończyłbyś z banem ponieważ z braku argumentów i przyłapany na kłamstwach przechodzisz w ad personam ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
Spokojnie, uderzająca w te nuty (imho absolutnie nieszczerze, but still) przed odpaleniem protokołu Hitler, Putin i "banderowcy" dobijała do 11%, więc nie mów że się nie da!


@MglawicaKraba: ej, ale wiesz, że konfa, żeby zebrać te 11% poza kucami musiała zebrać też wszystkich szurów, narodowców i podobny margines razem? Z resztą 11% xd mitomania straszna, konfa jeśli już to w porywach miała z 7%

Teraz z tej grupy wywal wszystkich szurów
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@poprostuzyj: no tak, wiecznie status quo nie do złamania. Głosujmy więc na ludzi, którzy zmieszali z gównem i ośmieszyli nasze idee (i sami siebie #pochowacpodprogiem ) bo sobie tymi ideami mordy wycierają. Z takich podejściem to ja też "nie mam pytań" ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
bredzenie o jakis klamstwach


@dekorator: szczekaj co chcesz, nadal czekam na źródło kłamstwa na którym cię przyłapałem, proszę o nie trzeci raz i od razu zaznaczam że jakiś gówno mem który uważasz za zabawny a jest żałosny i odnoszenie się do wykopu sprzed 7 czy 8 lat mnie nie interesuje:

korwin mikke praktycznie samodzielnie wprowadzil do polski libertarianizm
  • Odpowiedz