Wpis z mikrobloga

@Ar_0: bo czy tego chcemy czy nie, ludzie na wsi maja hmm... ograniczony dostep do informacji xD to nie jest nic zlego i nie nazywam ich głupimi. Są ludźmi prostymi (ale nie prostakami) no i takimi bardzo latwo jest manipulować.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Harven: ty mi to nie musisz tłumaczyć ponieważ sam wychowałem się na takiej wiosce gdzie ilość żyjących dusz to 3 cyfrowa liczba :)
@Ar_0: To czytaj dalej. Może doczytasz że Łukaszenka jest na smychy roSSji i bez nich, już dawno poleciałby ze stołka :p

Za każdym razem jak czytam głupoty porównujące naszą durną władzę, do rezimów totalitarnych, mam ochotę sprzedać wszystko i isć agitować za pisem, coby w końcu jednak przejeli tę władzę i takich trolli powsadzali( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Hissis: Co to #!$%@? za nagły atak pisowca? xD
Tak, wszyscy wiedzą, że Polska gospodarka znajduje się w takiej kondycji w jakiej się znajduje m.in. dlatego, że takie ćwoki głosują przeciwko "tym #!$%@? inteligentom", którym się wydaje że skoro wiedzą więcej to wiedzą lepiej. Te #!$%@? wykształciuchy co to nie szanują prostego robotnika i rolnika bożego. Beka z wykształconych frustratów co to myślą, że książka więcej jest warta niż widły. A
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Ponad 500 plusów a ja tylko wrzuciłem ciekawe zdanie z podcastu na temat rządzących w państwach należących kiedyś do ZSRR xD

@TheGreenBastard: moje "mi to nie musisz tłumaczyć" tyczyło się info od @Harven na temat ludzi prostych :)
@Ar_0: A bo ty się pewnie masz za MĄDREGO bo czytasz wykop XDDDD

łykacie tą gadke o podziałach na mądrych i głupich a najgłupszym pajacem są właśnie takie Ar zero zamiast mózgu
@Ar_0: No tak, daleś się poznać jako osoba która gardzi osobami biednymi i niewykształconymi.

To są fakty.
z fartem.

@Hissis a to idź do znachora jak sobie coś złamiesz, albo zachorujesz. Chyba nie powiesz, że wybierzesz lekarza, bo ma jakiś papier. Kłopoty prawne? Tylko internet, przecież w internecie ludzie się lepiej znają niż jakiś tam prawnik.