Wpis z mikrobloga

Fajnopolacy ciągle bronią ukraińców jakby co najmniej byli świętsi od samego Jana Pawła II... To nie tak, że dużo problemów społecznych z nimi związanymi miało miejsce wcześniej. To nie tak, że ten naród wybrany uznaję banderę za bohatera. Co do samego tekstu SLAVA UKRAINIE. Wyobraźcie sobie mówić jakieś teksty w stylu CHWAŁA POLSCE - przecież normalny Polak wyśmiał by tą osobę, bo zazwyczaj Seby mówią takie teksty.

Współczuć można jedynie zwykłym ludziom, którzy nie zdążyli się stamtąd wydostać, albo nie chcieli całego swojego dobytku zostawiać, a nie osobom, które kombinują w Polsce jak się da wyginając systemy socjalne w stylu 500+.

Archiwalne artykuły z mojego miasta #przemysl :
https://www.zycie.pl/informacje/artykul/1796,studenci-pwsw-ukarani-za-zdjecia-z-flaga-upa
https://przemysl.naszemiasto.pl/bandera-bohaterem-protesty-na-podkarpaciu/ar/c1-299592
https://www.fakt.pl/wydarzenia/swiat/ukraincy-spod-znaku-bandery-domagaja-sie-przemysla/c55lygt

Nawet pomimo wychwalania bandery (gdzie głównie nasze tereny są przez niego poszkodowane) to i tak ludzie z mojego miasta pomagali jak #!$%@?, wszystkim - nie patrząc i zważając na koszty. Pomijając #!$%@?ą przeszłość, która nas łączyła..
Wszystko jest czarno-białe, tak samo było z covidem - już #!$%@? nikt nie pamięta co było wcześniej XDD

Wszystkim fajnopolaków nie zapraszam do dyskusji, macie #!$%@? w głowie. Przykład pierwszy z brzegu - slogan "Zabójstwo w nowym świecie", gdzie do tej pory się chwalicie, że to POLAK ZABIŁ POLAKA. To chyba nie wymaga komentarza co ze sobą reprezentujecie. Srajcie dalej na swoje gniazdo. Powiedzcie to mojemu dziadkowi, który pochował ojca w wieku 6 lat, bo banderowcy w swojej świętości byli w stanie nawet wydłubać mu oczy z miłości do polaków. I tak oprawcy pewnie jeszcze gdzieś u kresu sił żyją, bo to wcale nie było tak dawno jak się każdemu wydaje. :)))
Jeżeli ktoś chciałby dowód to normalnym ludziom podam po prostu masową mogiłę, gdzie się znajduję. Chociaż część z was to pewnie jeszcze pieniądze dają za prześladowanie ludzi, którzy myślą "inaczej" od was, bo bardziej zdrowo rozsądkowo.

PS: Nie, dziadek nie żywi do nich urazy, ale jest mu naprawdę przykro co się dzieje w tym kraju, bo co z tego, że #!$%@?ł całe życie jak teraz w ciągu roku inflacja #!$%@? mu 1/3 głodowej emerytury, bo idiotom zachciało się przymusowo pomagać przez zdecydowanie za długi okres XD

Musiałem to z siebie wysrać, bo ostatnie miesiące to owczy pęd jak w przypadku zabójczego kaszlu.

Ciekawe jak szybko ten wpis spadnie z rowerka, bo jakiemuś modowi "pomylą" się przyciski xd
#ukraina #polska #inflacja #bandera
  • 122
@sylben: w przeciwieństwie do nich to mogę popatrzeć w lustro i nie czuć się jak zjeb, który sra na swoje gniazdo i ma IQ nibynóżki.. oni są tak żałośni, że już zaczynam się z tego śmiać, bo idioci sami potem będą narzekać na inflacje i miliony innych pierdół, bo przypominam, że przecież przyjęcie tyle osób to UBOGACENIE kulturalne, nic poza tym - ZERO PROBLEMÓW NIE TO CO Z POLACZKAMI ROBACZKAMI XDDDDDDDDDDDDD
@pszemek55: No mnie najbardziej rozwala szczególnie na wykopie jak coś źle powiesz na Ukraińców to zaraz cie z błotem tu zmieszają.Wojna wojną ale nadal zjeżdża do nas taka patola jakiej tu nie widzieliśmy od 20lat conajmniej.Są tez mega roszczeniowi i to głównie młode i w średnim wieku Ukrainki.Ja w miescie wojewódzkim się już na ich wyczyny napatrzyłem i swoje od bliskich osób słyszałem żeby sobie zdanie wyrobić odpowiednie.