Wpis z mikrobloga

Homo-genu raczej nie ma ale naukowcy pracują nad mapą neuronów. Pewnie ze 20 lat nam zajmie rozszyfrowanie za co odpowiadają i jak wyjdzie że nie ma żadnej różnicy między mózgami homo i hetero to będzie niezły zonk, bo to by oznaczało że jest to tylko kwestia gustu. Jedni lubią stopy, inni grube laski, a jeszcze inni ciągnąć druta.
@aaadaaam:

Jasne że tak ale gdyby homoseksualizm był czymś wrodzonym to mózgi homoseksualne miałyby jakiś powtarzalny element odróżniający je od hetero.

W przeciwnym wypadku ludzie z frondy mogą mieć rację że obecnie ludzi się gejuje za pomocą kultury i jest to wyłącznie kwestia kultury i gustu. ;) Kultura wyforsowała szczupłe kobiety chociaż natura to typ wenus z wilendorfu- tłusta z dupą i cycem. Może teraz w ten sam sposób forsuje homoseksualizm.
@aaadaaam: Nie wiesz czym jest teoria ewolucji. To, że ktoś jest homoseksualny nie znaczy, że nie jest bezpłodny i nie może zmusić się do stosunku z kobietą.
@aaadaaam: #!$%@? wiesz o teorii ewolucji. Stawianie takich tez jest jak twierdzenie, że jest się przystojnym na podstawie opinii tylko swojej mamy. Prosty (teoretyczny) przykład: odpowiedni % homoseksualistów w populacji sprawia, że przeżywalność dzieci się zwiększa, ponieważ osoby homoseksualne nie mają własnych dzieci więc pomagają w opiece nad innymi dziećmi w rodzinie. Nie mówię, że tak jest, mówię tylko że istnieje sporo możliwości oraz, że trzeba to wszystko stosować do całych
@artpop:

A to już byś musiał zapytać antropologa kultury ilu jest zadeklarowanych homoseksualistów wśród indian amazońskich np.

Podpowiem że nie ma ich na tyle żeby organizować parady.
Inaczej homoseksualiści wyginęliby jak mamuty. Teoria ewolucji.


@aaadaaam: (#) Nie wiem co to za bzdura. Aby homoseksualizm utrzymywał się w populacji wystarczy, aby był efektem ubocznym jakiegoś genu, który normalnie powinien być aktywny tylko u kobiet. Ot, jedno proste wytłumaczenie.

Z drugiej strony, schizofrenia też się utrzymuje w populacji... Mimo że zdecydowanie utrudnia wychowanie potomstwa.
Stawianie takich tez jest jak twierdzenie, że jest się przystojnym na podstawie opinii tylko swojej mamy. P


Prosty (teoretyczny) przykład: odpowiedni % homoseksualistów w populacji sprawia, że przeżywalność dzieci się zwiększa, ponieważ osoby homoseksualne nie mają własnych dzieci więc pomagają w opiece nad innymi dziećmi w rodzinie.


#!$%@? wiesz o teorii ewolucji.


@sayane: po Twoim wpisie mam wrażenie, że to Ty, zacytuję: "#!$%@? wiesz o teorii ewolucji".
@sayane: po Twoim wpisie mam wrażenie, że to Ty, zacytuję: "#!$%@? wiesz o teorii ewolucji".


@aaadaaam: o łał, te twoje argumenty mnie od razu przekonały!

Nie jestem biologiem ale rozumiem podstawowe zasady działania ewolucji i wiem, że trzeba to stosować do całej linii genetycznej. Jeżeli jest jakaś mutacja genetyczna, która sprawia że ~x% populacji jest homoseksualna i:

1) nie wpływa (zbyt) negatywnie na przetrwanie linii genetycznej

2) wpływa w jakiś
nie jestem aż takim ignorantem, żeby wyjeżdżać z tekstami takimi jak ten:


@sayane: LOL. Cytat z Ciebie odnośnie Ewolucji:

Prosty (teoretyczny) przykład: odpowiedni % homoseksualistów w populacji sprawia, że przeżywalność dzieci się zwiększa, ponieważ osoby homoseksualne nie mają własnych dzieci więc pomagają w opiece nad innymi dziećmi w rodzinie.