Wpis z mikrobloga

@Atx0937: @kacpperos: do czasu Gierka to wieksza szanse miales na przydzial ala Kiepscy nawet w tych zawodach uprzywilejowanych - pokoj wydzielony z mieszkania z wspolnym kiblem na kilka rodzin nawet na takim Gornym Slasku. Po nim bylo bankructwo i tez juz coraz gorzej. Mieszkania zas nie byly darmo dla wiekszosci nie tylko spoldzielcze ale nawet te zakladowe jesli byly (wyjatkiej to tez jakies zaklady o specjalnym znaczeniu). To jest przyklad
Pobierz Miniu30 - @Atx0937: @kacpperos: do czasu Gierka to wieksza szanse miales na przydzial...
źródło: comment_1654186811vr7FDzEXrvF3qNkmUImfMh.jpg
XDDD starsi ludzie odbudowali kraj po mega wojnie, szkoły, szpitale, drogi, urzędy, mieszkania, domy i to wszystko pod ruskim butem, z niedoborem wszystkiego, a teraz gówniarze z nieograniczonymi możliwościami, z bezpłatną edukacją, mogącymi sobie lecieć w dowolne miejsce na świecie pracować narzekają. LOL. Sami sobie podpiszcie tego mema, bo ja już za stary jestem i mi się nie chcę.


@kacpperos: Tylko babcia przeciętnego wykopka to poszła do pracy w latach 70,
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@LajfIsBjutiful: ci ludzie biedowali, żeby państwo budowało te mieszkania. To tak, jakbyś u nas miał tersz życie na poziomie lat 90. gdy w Niemczech jest nowoczesność, internet i samochody elektryczne.
XDDD starsi ludzie odbudowali kraj po mega wojnie, szkoły, szpitale, drogi, urzędy, mieszkania, domy i to wszystko pod ruskim butem, z niedoborem wszystkiego, a teraz gówniarze z nieograniczonymi możliwościami, z bezpłatną edukacją, mogącymi sobie lecieć w dowolne miejsce na świecie pracować narzekają. LOL. Sami sobie podpiszcie tego mema, bo ja już za stary jestem i mi się nie chcę.


@kacpperos: kradnąc materiały budowlane skąd popadnie głównie z 'ziem odzyskanych', dostając pomoc
@LajfIsBjutiful:

najwieksza beka - bo nie dosc ze gunwo robili i pokupowali najlepsze lokalizacje za paczke fajek i ukradzione, to teraz jeszcze r#chaja nas dodajac sobie 13 i 14 xD

Czyli generalnie zfrajerzyli nas i zyja jak paczki w masle xD Co jest z mlodym pokoleniem ze tak sie daje dymac staruchom?


@marcooo80:

Pare lat temu czytalem artykul odnosnie emerytow w Europie, i ogolnie polscy to byla jakas elita. Emerytury
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@kacpperos: xD no są do dupy bo nie ma kasy wiec dostają za mało jak za zawód który wykonują. Ale ty zawistna istoto dalej sobie pluj na wykwalifikowanych ludzi na pewno to poprawi cokolwiek. Miałem do czynienia ze szpitalem, co ty myślisz, że dla jakiejkolwiek firmy/usługi nie jesteś tylko cyferką? Co do nauczycieli to jak za psie pieniądze za które robią to dość spory procent się "nadawał". Zachód bierze lekarzy na
@kacpperos: Całe życie pracując w jednej fabryce azbestu tak odbudowali, że jak zadłużony zakład w końcu upadł to ich umiejętności znaczyły #!$%@?. Na stare lata nawet nie są w stanie ogarnąć podstawowej obsługi telefonu, o komputerze nie wspominając. Cały ich dorobek to rozdawnictwo komuny i jeszcze mają czelność się napinać co to oni nie osiągneli.


@PlesniakPospolity: Do tego mały ZUS. Nie było tyle opłat: Netflix, komórka, licencja za TVpis, ubezpieczenie
@NaxZST: czyli podsumowujac kupujesz netflixa bo co ludzie powiedzo xD
i ogolnie bierzesz kredyty na rzeczy ktore cie nie stac zeby sie popisac przed #!$%@? wie kim i jeszcze #!$%@? ze jest to konieczne xD