Wpis z mikrobloga

#chwalesie #odchudzanie
Kiedy zaczynałem odchudzanie od 172,5kg myślałem, że jak zejdę do 100kg to już będę szczypiorkiem bo mam 198cm wzrostu. Dziś właśnie przebilem 100kg i dalej widzę na sobie tone tłuszczu.
W każdym razie chwale się, bo zjechanie poniżej 100kg miało być dla mnie czymś z czego będę dumny i jestem bardzo.
kochamajfony - #chwalesie #odchudzanie
Kiedy zaczynałem odchudzanie od 172,5kg myśla...

źródło: comment_1654148003GlAXX8hH5wR5lZoQNZsU7T.jpg

Pobierz
  • 153
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@kodecss: co Ty wogole opowiadasz. 85kg przy 198cm, to by wygladaj na anorektyka. Lewandowski ma 183cm i wazy 82kg. U pilkarzy to standard ze waga rowna sie wzrost- 100cm. To nie sa mutanty a po prostu goscie ze zbudowana masa miesniowa, ale tez bez przesady.
  • Odpowiedz
@kochamajfony: ta tona tłuszczu to możliwe, że brak mięśni. Ja przy 193/111kg widzę trochę tłuszczu ale przy 100kg byłby już rzeczywiście szczypior. Pamiętaj, że przy takiej samej wadze to miesięń zajmuje fizycznie mniej miejsca.
  • Odpowiedz
@kodecss: no ja mam 181 i tez waze 82-83kg, nie mam bebzona wcale, silka 3 razy w tyg , biegam, i nie wygladam jak szafa 3drzwiowa, ciuchy nosze Mki a spodnie jak Levisy to rozmiar 31 w pasie. to chyba mutantem nie jestem :).
  • Odpowiedz
Zapewne przez palenie mięśni w trakcie redukcji oraz pozostałe zwisy


@XpedobearX: nie palę mięśni, bo ich ogólnie nigdy nie miałem. Jedyne co mnie ratuje to dobry frejm, nawet mając boczki moje ramiona i tak są szersze od nich
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kochamajfony: no to to naprawdę silne musiało być. Ja np. jak się najem w jeden dzień, to siła rzeczy potem staram się trochę pohamować, chociaż chyba nigdy nie prxehilem bariery 75 kg przy 188 cm. Dobrze, że się ogarnąłeś, bylebyś już nie wracał do dawnych rozmiarów( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz