Wpis z mikrobloga

#chwalesie #odchudzanie
Kiedy zaczynałem odchudzanie od 172,5kg myślałem, że jak zejdę do 100kg to już będę szczypiorkiem bo mam 198cm wzrostu. Dziś właśnie przebilem 100kg i dalej widzę na sobie tone tłuszczu.
W każdym razie chwale się, bo zjechanie poniżej 100kg miało być dla mnie czymś z czego będę dumny i jestem bardzo.
Pobierz kochamajfony - #chwalesie #odchudzanie
Kiedy zaczynałem odchudzanie od 172,5kg myśla...
źródło: comment_1654148003GlAXX8hH5wR5lZoQNZsU7T.jpg
  • 153
@kochamajfony jeśli przy 198 i 100 kg nadal masz dużo tłuszczu to chyba nie masz mięśni - weź się za siłkę. Bonus z większej tkanki mięśniowej to większe zużycie pasywne - możesz automatycznie więcej jeść bo sama obecność większych mięśni spala.
Dziś właśnie przebilem 100kg i dalej widzę na sobie tone tłuszczu.


@kochamajfony: Zapewne przez palenie mięśni w trakcie redukcji oraz pozostałe zwisy, bo piszesz, że nie chodziłeś na siłownię. Wraz z siłownią zmieniłbyś kształt swojej sylwetki, która byłaby dla Ciebie bardziej atrakcyjna niż liczby na wadze.
Gratki!
Wazylem w szczycie jakieś 110.
Jak schudłem do 80 było widać ogromną różnice, bebech zniknął, twarz wyszczuplała.
Jeszcze parę kg i będziesz szczupak :D
wystarczy do końca życia liczyć kalorie :-).


@NieRozumiemIronii: To jest głupota. Po prostu trzeba zmienić na stałe nawyki żywieniowe. Jeśli ktoś po dłuższym czasie liczenia kalorii nie umie szacować na oko jedzenia, by znajdować się w okolicach zera kalorycznego, mimo że wcześniej liczył ujemny bilans, to jest coś nie tak. Takim błędem są między innymi cateringi dietetyczne czy jakieś keto albo diety sokowe/inne turbo restrykcyjne gówno xD

No i kolejna najważniejsza
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@kodecss: od kiedy waga 85 kg przy prawie dwóch metrach wzrostu u faceta jest prawidłowa? Według jakich przeliczników przepraszam bardzo? Mój niebieski waży coś koło 80kg mając 184 cm wzrostu i się ludzie z niego śmieją, że jak szczypior wygląda, jakby zszedł z 10 kg to spodnie by musiał na żeńskim chyba kupować.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@kochamajfony: nie schodź niżej tylko ćwicz, bo będziesz jak znak drogowy wyglądał jak za bardzo schudniesz, zdrowe też to nie jest, nie mówiąc już o tym jak bardzo odchudzając się nadmiernie spuszczasz #!$%@? swojej skórze, która dotychczas była naciągnięta
Kiedy zaczynałem odchudzanie od 172,5kg myślałem, że jak zejdę do 100kg to już będę szczypiorkiem bo mam 198cm wzrostu. Dziś właśnie przebilem 100kg i dalej widzę na sobie tone tłuszczu.

W każdym razie chwale się, bo zjechanie poniżej 100kg miało być dla mnie czymś z czego będę dumny i jestem bardzo.


@kochamajfony: Polecam kupno wagi łazienkowej z analizą BF ale jest jeden haczyk. Taka waga domowa nie może być traktowa jako