Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
Zapewne przez palenie mięśni w trakcie redukcji oraz pozostałe zwisy


@XpedobearX: nie palę mięśni, bo ich ogólnie nigdy nie miałem. Jedyne co mnie ratuje to dobry frejm, nawet mając boczki moje ramiona i tak są szersze od nich

@kochamajfony: Kazdy ma miesnie, tym bardziej jak trzeba dzwigac 170kg :)
  • Odpowiedz
@kochamajfony: Pamiętam jak z 92 schudłem do 54 i nadal mi się wydawało, że jeszcze trochę xD
Dobrze, że szybko mi przeszło, bo już miałem jazdy w stylu raz wyrzgania się na siłę, żeby nie przytyć. Szybko się ocknąłem, że co ja #!$%@?.
  • Odpowiedz
@Dakkar: zesraną a nie prawidłową.

1. Ma nadwagę

2. A ludzie co ważą 100kg z jego wzrostem po rekompozycji to mutanty które 5 dni w tygodniu są na siłowni.

Przy takim wzroście powinien ważyć jakieś 85kg jak jest szarym człowiekiem, który nie podnosi ciężarów na siłowni.


@kodecss: nie ma to jak odzywac się w temacie, o którym nie ma się pojecia, co?
  • Odpowiedz
@Taki_tam: tylko ze kilogram mięśni ma mniejszą objętość niż kilogram tłuszczu. Akurat na brak mięśni nie narzekam, ale widzę że wiesz lepiej jaki mam skład ciała :)
  • Odpowiedz
@Locati: miesien ma wieksza objetosc i jest bardziej zbity. Pudzian wazy 110 kg i wyglada jak bydle, ja waze 110 i wygladam przecietnie. Wszystko przez mniejsza ilosc miesni.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
85kg przy 198cm, to by wygladaj na anorektyka. Lewandowski ma 183cm i wazy 82kg

@borjaki: 85 kg przy 198 cm to BMI 21,7 - jak najbardziej poprawne i zdrowe dla osoby niecwiczacej siłowo. Lewandowski ćwiczy kilka razy w tygodniu na siłowni, ma bardzo niski bf, dla niego ten wskaźnik nie zadziała.
  • Odpowiedz