Wpis z mikrobloga

Level 30. Przez 4 lata łącznie jakieś 30+ kobiet poznane przez internet.
Seks 2.5 raza (ta połówka bo ostatni tylko oral i pieszczoty pół roku temu). Związki zero, w #!$%@? rozczarowań. W ogóle brak związku kiedykolwiek w życiu. Stany depresyjne, lękowe, terapia behawioralna od 5 miesięcy. Trochę zmienione myślenie że może faktycznie wygląd nie odgrywa takiego znaczenia, zero rezultatów randkowania. Kurs tańca 3 miesiąc, poczucie zażenowania, brak udzielania się w tej grupie.
Z twarzy ponoć 6-7/10 (wg photofeelera), zdaniem kobiet mój wygląd to nie problem, nawet "masz ładną twarz". Jakieś pary były/są, czasami w moim guście czasami nie.
Ostatnio spotkanie z bardzo fajną dziewczyną, tez trochę skrzywioną i niedowartościowaną, też terapia. Flow w rozmowie, żarty, kontakt wzrokowy, komplementy nt. mojego zachowania z Jej strony. Zdziwienie, że nigdy z nikim nie byłem. Później na czacie kosz, że możemy być tylko przyjaciółmi/kolegami - ale nie czasowo żeby się poznawać, tylko definitywnie, żebym szukał dalej kogoś.
Zrezygnowanie, jakaś emocjonalna śmierć. Poczucie #!$%@? życia, czarne myśli o przyszłości, rezygnacja z dnia i z hobby.

Taki obraz mój. Nie wiem czy nie lepiej sobie było tego oszczędzić.

#przegryw #przegrywpo30tce #randkujzwykopem #tinder #badoo #depresja #samotnosc #logikarozowychpaskow #gownowpis
  • 22
@Jah00: rozmowa była normalna, żartobliwie i ciekawie, o życiu a nie ankieta. Tak dobra, jak bardzo rzadko zdarza mi się na 1. randce. Laska też introwertyk, też rzadko z kimś normalnie pogada.
Nie byłem w rozumieniu związku, seks to nie jest związek - seks to seks.
@Jah00: jakbym miał powodzenie i umiał flirtować, to może miałbym ten mityczny seks częściej.
Ale ja muszę się wysilać. Te staty osiągnąłem na przestrzeni roku. Wolałbym właśnie "usidlić" i nie musieć po każdym seksie starać się o kolejną. Te które "miałem", pisałem im wprost o seks. Jakbym miał je bajerować, to miałbym dalej na liczniku zero.
@Krajczar: Oczywiście że tak, bo Chady piszą o seks, a przegrywy bajerują. Prosta selekcja dla kobiety. A jak kobieta nie chce się umówić na seks drugi raz to znaczy to tyle, że na spotkaniu wylazł z ciebie przegryw i czar prysł. Proste.
@Krajczar i know that feel bro, ale zdążyłem się nauczyć, że problem nie jest w nas tylko w tych niedojrzałych laskach. Szukają kogoś kogo nie ma, bo zawsze znajdzie się jakaś wada u partnera która będzie je uwierać, sęk w tym żeby być na tyle dojrzałym aby to zrozumieć i zaakceptować
@TheOneWhoKnocks: może. Może też chodzić o gusta, nie oszukuje się że w tej kolejce zwykle stoję z tyłu.
Ale #!$%@? ta bezsilność, że nie umie się tego zmienić. A jeśli tak jest teraz, to projekcja że tak już będzie zawsze.
@MatthiasFromOrgazmus: spoko sprawa. Najpierw się zapisałem na starter, takie warsztaty 8h jednego dnia. Było to męczące, ale później ta sama szkoła uruchomiła grupę, gdzie zajęcia są co tydzień, 1h. Ja płacę Multisportem, i wcześniej dałem tylko kaucję jakbym miał rezygnować.
Na zajęciach jest oo 20-30 osób, partnerzy się wymieniają.
No i uczą od podstaw. To co ja tańczę to West Coast Swing.
Jak chcesz znać szczegóły albo masz pytania, to daj