Wpis z mikrobloga

Czym jestem starszy tym bardziej mniej mnie jakąś bolą zdrady. W życiu byłem 2 razy zdradzony i za każdym razem był to taki pstryczek od życia gdy byłem mega pewny dziewczyny, ufałem jej i byłem pewny że coś z tego będzie, dwa razy się załamałem i ..... Dzisiaj mnie bawi sytuacja w której ktoś jest pewny swojej dziewczyny/ ufa jej / stawia ją ponad wszystko bo wiem jak takie sytuacje zazwyczaj się kończą xD. Dzis raczej nie miałbym problemu by zdradzić bo dlaczego nie? Mam świadomość że gdy dziewczyna będzie miała okazje to wymieni mnie na lepszy model a gdyby mnie zdradziła? #!$%@? z tobą, pójdę do klubu i na ruchanie ogarnę sobie jakąś małolatkę i będzie przynajmniej lepiej. Ufanie drugiej osobie u której nie siedzisz w głowie to skrajny kretynizm

#tinder #badoo #przegryw #zwiazki #logikarozowychpaskow #logikaniebieskichpaskow
  • 33
@JamnikWallenrod: " sztuka to znaleźć taką, której zaufasz po całości i będziesz jej pewien " - No to gratulację że ufasz i jesteś pewny co do drugiego człowieka xD upadek z górki będzie boleć

@nowywinternetach: " Czyli jesteś dumny bo nauczyłeś się być szują " - Najlepiej to żyj jak menel ale pracując fizyczne bo uczciwie, co tydzień chodź do kościoła, sex tylko po ślubie a wszystko co masz rozdawaj
@comamtuwpisac: Wiadomo, cały świat jest ustawiony pod szkalowanie biednych, uciśnionych morderców, złodziei, zdradzających i pedofili. No działaj, działaj. Nie musisz się już wstydzić tego kim jesteś. Wyszło szydło z worka.

a wszystko co masz rozdawaj biednym


Na pewno ktoś tak powiedział, na pewno. Ale jak to mają dziecinne osobowości widzicie tylko skrajności. Albo od razu jesteście biedni zgnojeni, albo biedni sami gnoicie. Do normalności daleko.
@comamtuwpisac: Dokładnie. Moralność to tylko sztuczna bariera. Jak coś zrobisz, "niemoralnego" obrzydliwego itd, to później to nic takiego. Takie jest życie, moralność czy tam jakieś śmieszne zasady wobec ludzi tylko ograniczają.
ale z takim podejściem nie będziesz szczęśliwy.


@Zakretka21: Ależ będzie. Odkrył że szczęście da mu to że pierwszy zdradzi, pierwszy będzie szują. To go kręci. Zapomniał o swojej naturze. Społeczeństwo mu zabraniało! Ale teraz już wie. Narodził się nam nowy Ted Bundy!
szejmingiem chcesz go wcisnąć z powrotem w ten sen?


@Joncrow: Tak. Rób z niego ofiarę. Ofiarą przestał być po tym jak zaczął chcieć zachowywać się jak sprawcy krzywd i czuje dumę ze zniżania się do ich poziomu.

Jak schodzisz poziom niżej to nie ma odwrotu, a już na pewno nie współczucia. Chyba że od jego podobnych. W internecie takich dużo akurat antyspołecznych osobowości. Można odnaleźć zrozumienie.

rzeczywistość to dżungla


Rzeczywistość sami
to że zasłonisz oczka i będziesz sobie powtarzać "eden, eden, eden" nie zmieni rzeczywistości która jest chaosem.


@Joncrow: Nie, to znaczy, że jedni ludzie to pajace, a inni są normalni. Warto być tym normalnym, by świat był lepszy i tak sobie też dobierać ludzi.

Świat płonie? Niech płonie. Niech się kiszą we własnym sosie.


Więc nie dokładajmy do tego jeszcze więcej gówna.
uważaj bo ta wizja "jedynie słusznej" drogi szybko może sprowadzić na ciemną stronę mocy ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@Joncrow: Nie. Jedyna słuszna jest jedyna słuszna. Nie bijesz, nie kradniesz, nie zdradzasz. Nie ma tutaj wyjątków i relatywizmu moralnego.