Wpis z mikrobloga

@uefaman: z tej perspektywy nie widać że jestem aż tak ulany, spójrz sobie na mój inny wpis z siadow, tam bardziej się to rzuca w oczy. No i też ludzie zazwyczaj nie zdają sobie sprawy jak wyglądają osoby powyżej 120kg bo już same 120 to ogromna ilość kg a gdzie dalej xD
@washington: to prawda, ale głównie dlatego że to jedno powtórzenie, staram się z całej siły wnieść do góry a później jak przy martwym opuszczam sztangę ale próbuje to kontrolować chociaż trochę żeby nic sobie nie zrobić. Natomiast jak robię sobie np. serie 5x80x5 itd to już staram się każde powtórzenie kontrolować w pełni, no ale przy ostatnich już jest ciężko i muszę to poprawić jeszcze
@IntruderXXL: Jaki dzik to nie mam pytań...

Co do pasa, zakładać go jak do siadów? Jeżeli jak do siadów, to oddychać tak samo jak podczas siadów wypełniając go (nie wiem jak dokładniej to opisać ale pewnie załapiesz o co chodzi xD). Oraz co dokładniej ten pas robi, chodzi o stabilizację podczas ruchu czy coś bardziej skomplikowanego?
via Wykop Mobilny (Android)
  • 4
@krzysztoww: Super wynik, jedziesz dalej :)

Co do pasa, pozwolę się wypowiedzieć za @IntruderXXL . Pas używasz tak samo w każdym ćwiczeniu, wyjątkiem jest tylko, to że np. w ciągu zapniesz go trochę luźniej niż w siadzie. Najlepsza rada jaka usłyszałem na temat używania pasa brzmiała "nabierz tyle powietrza ile umiesz i pokaż mi jak bardzo jesteś gruby (wypchaj bebzol) przy tym mocno go napinając". Tak, pada Cię stabilizuje, pozwala wygenerować
@IntruderXXS: nie no wiem, że pas jest do stabilizacji chyba ale nie czaje do końca po co pas w ohp, wiec wole się spytać bo lepiej pytać niż nie wiedzieć i głupoty gadać XD

No ale co do samego machania ciężarami to ja po prostu przychodzę na trening, robie to co czuje ze powinienem robić (oczywiście wiem które ćwiczenie działa na którą partię ciała i jakoś to rozdzielam między treningami) i