Wpis z mikrobloga

Rozumiem jeszcze jak ktoś ma duży dom i pracuje zdalnie. Ale Ci klitkowcy z Krzyków, którzy wielce chcą być na zdalnej i 24/7 siedzieć w tych swoich norach to jest dla mnie jakaś abstrakcja:D serio zamiast zajebistego open spece'a, wygodnych biurek i krzeseł wolicie siedziec na 10 piętrze?
#pracbaza #wroclaw
  • 90
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@wiem_wszystko: w domu mam święty spokój i nie muszę nigdzie dojeżdżać. Mam wygodny fotel i biurko. Jak wolisz pracować z biura to nie ma problemu, pracuj sobie. Ale dlaczego zmuszasz innych do swojego stylu pracy? Czyżby jakiś niespełniony manager miał problem z pracą zdalną?
  • Odpowiedz
@wiem_wszystko: a czym się różni siedzenie na open space od siedzenia na 10 piętrze? I tak jak jesteś w pracy to siedzisz przy biurku, to co za różnica czy jesteś w pomieszczeniu 10m2 czy 40m2
  • Odpowiedz
@pekak: to że spedzasz 24/7 w domu jak niewolnik pod płaszczykiem pracy zdalnej. jeśli chodzi o dojazd to tym się powinni zająć włodarze miast żeby umozliwić płynny przepływ a nie mamić ludzi siedzeniem w domu żeby ich jedynym argumentem był skrócony dojazd do pracy xD litości
  • Odpowiedz
@wiem_wszystko: mam do pracy oddzielny pokój, zainwestowałem swoje pieniądze w stanowisko i pracuje mi się świetnie. Wściekłbym się jakby w kołchozie przestawiła im się korba i miałbym latać do biura - prędzej się zwolnię, niż będę jeździł do kołchozu 150 km dalej.
  • Odpowiedz
@wiem_wszystko: xD Ty, ale wiesz, że po pracy możesz wyjść z domu? Nikt tego nie sprawdza xD

Dobry BAIT ale odpisze xD

Wyobraź sobie, że są ludzie którzy nie lubią open space'a. Wyobraź sobie, że można mieć w domu lepsze stanowisko do pracy niż oferują ci na tym open space. Najważniejsze jest to, że nie musisz się tłuc do biura i tracić na to
  • Odpowiedz
@wiem_wszystko:
Rozumiem jeszcze jak ktoś ma dzieci i może im kazać cokolwiek. Ale te mirki z wykopu, którzy zawsze muszą mieć swoje zdanie i 24/7 siedzieć w tych swoich norach i pisać swoje zdanie to jest dla mnie jakaś abstrakcja:D serio nikogo nie interestuje Twoje zdanie na ten temat, w domu mam wygodniejsze biurko i krzesło i i wolę siedzieć w domu na 10 piętrze.
  • Odpowiedz
@wiem_wszystko: i mi to odpowiada. Przepinam komputer i mam swoje domowe środowisko do grania w gierki. Nigdy nie pracowałem w takiej małpiarni jak open space i nie zamierzam. Zbyt cenię sobie spokój żeby konfrontować się dzień w dzień z normikami i atencjuszami.
  • Odpowiedz