Wpis z mikrobloga

@steemm: Stranger Things był świetny w pierwszym sezonie. Wówczas naprawdę tajemnicza atmosfera robiła sporo, emocje były prawdziwe, mierzenie się z potencjalną śmiercią syna, śmiercią kolegi, sielska atmosfera chłopięcych zabaw zaburzona przez dziewczynę. No i sama otoczka była mniej przerysowana, taka bardziej oryginalna, opierająca się na jednak mało wówczas zjedzonej przez popkulturę wizji filmów przygodowych z lat 80tych. Później twórcy robili co się dało, ale drugi raz nas zaskoczyć nie mogli.
  • Odpowiedz
@portoryko43: Dark byl przyjemny do momentu rozwiazania calej fabuly w 3 sezonie...

2,5 sezonu misternego budowania relacji, przejsc, drzew genealogicznych i wszystko to nie mialo zadnego znmaczenia bo wjechalo na ostro deus ex machina
  • Odpowiedz
@steemm każdy ma inny gust, ja każdy sezon oglądałem z mega zaciekawieniem i byłem też podekscytowany wszystkimi ciekawostkami o Bill Gates i innych takich ludziach

Mi stranger things nie siadło, przestałem oglądać podczas drugiego sezonu bo ssał w przeciwieństwie do pierwszego.
  • Odpowiedz