Wpis z mikrobloga

@steemm: bardzo pozytywnie się zaskoczyłem tym sezonem, a po trzecim nawet na to nie czekałem. Wróciła tajemnica jak w pierwszym sezonie, o wiele lepiej też wyważono humor razem z akcją i horrorem niż w trzecim sezonie. A końcówka czwartego odcinka to popis kinematografii.
Jak dla mnie ten serial to jeden z niewielu powodów dla którego warto mieć Netflixa.
@czekoladowy_piorun: nie #!$%@? z Goonies, ST opiera się głównie na
  • Odpowiedz
Uważam, że 4 sezon jest całkiem udany. Zmiana konwencji na straszniejszą, mroczniejszą i krwawszą wyszło mocno na +. Coś jak oststnie filmy z serii o Harrym.
Czysto realizacyjnie widać te wydane dziesiątki milionów zielonych. Dawno nie widziałem po prostu tak ładnego serialu.

Do tego ja jestem kupiony przez ten serial od samego początku jako nieuleczalnie nostalgiczny fan lat 70 i 80 ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Anyway - z
  • Odpowiedz
Dla mnie Stranger Things trzyma dobry poziom, czuć w tle przyjemny cukierkowy klimat lat 80 w USA, poza tym mam miłe wspomnienia bo naprawdę fajne wieczory spędziliśmy z tym serialem razem z żoną kiedy zaczęliśmy przygodę z Netflixem
  • Odpowiedz
@magiol: wiem i podobał mi się 1 sezon ale jestem już tak zmęczony tematyką że ostatnio na jeden raz obejrzałem cały sezon minx na HBO MAX o babce która robi świerszczyk dla kobiet.
  • Odpowiedz