Wpis z mikrobloga

Stranger Things to opus magnum netfliksa. Nic lepszego ten serwis już nie stworzy. To jest ich jedyny dobry pomysł i kolejnego już nie będzie.


@steemm: telenowela ciągnięta na siłę bo szefostwo wywęszyło hajs do zrobienia.
  • Odpowiedz
@Zara_wracam: Jak dla mnie pierwszy sezon był dobry, bo żerował na sentymecie do lat 80' (u nas bardziej lat 90'). Drugi i trzeci po prostu były, natomiast czwarty faktycznie mnie zaangażował. Oby ładnie domknęli fabułę w lipcu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@steemm: Stranger Things jest dobry (4 sezonu jeszcze nie widziałem), ale nie przesadzajmy. O ile 1 sezon to poezja, drugi jest ok, tak w trzecim całą atmosferę tajemniczości, której już w 2 sezonie zbyt wiele nie było, zastąpili tandetnymi flakami + kompletnie nie pasujący i z czapy wątek lbgt (nie mam nic przeciwko gejom, lesbijkom etc. w serialach ake niech to będzie porządnie zrobione a nie tak jak tu) Z
  • Odpowiedz
@steemm: dla mnie 2 i kolejne sezony nie maja już takiego epickiego, mrocznego klimatu, tylko przerodziły się bardziej w serial familijny, gdzie nawet jak goni cię potwur z zaświatów, to znajdzie się czas na jakieś głupie żarciki, zawsze wiesz że głowni bohaterzy zrobią jakieś super mega uniki, dzięki czemu prawie nic im się nie stanie itd. dla mnie przeskok trochę jak między starymi częściami gwiezdnych wojen, a nowymi. dam szanse
  • Odpowiedz