Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@statystyczny_yt: tak, wszedłem na wykop pochwalić się i poprawić sobie humor poprzez psucie go innym bo zirytowałem się tą podwyżką.

A aktualnie nadpłacam kredyt i wykańczam dom za gotówkę bo na całą inwestycję się nie kredytowałem mając z tyłu głowy możliwe podwyżki albo chwilowy brak kontraktów.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@maryjuszpitagoras: generalnie podziwiam ludzi, którzy mniej zarabiają niż ja i zdecydowali się na kredyt 500k jak ja. Szczerze to mówię. Utrzymanie rodziny, samochodów, do tego wykańczanie domu za gotówkę... Masz te 10k netto, a musisz oddać połowę i jeszcze stałe wydatki miesięczne... Nie jest niewykonalne ale też i niełatwe.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hszan: aktualny kontrakt tak wypada. 22 dni x 400€ x 4,55.

Pisałem orientacyjnie 200 - 250

Edit
Zeszły rok 264. PIT sobie sprawdziłem.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hszan: czy ja się podniecam? Jestem zadowolony z życia. Raz lepiej, raz gorzej wychodzę. A jak już pisałem wcześniej, wpis poszedł po to, żeby sobie poprawić humor po podwyżce raty. Czy uważam się za majętną osobę? Daleko mi do tego. Czy lubię się pochwalić, że aktualnie zarabiam więcej niż przeciętna osoba w tym kraju? Tak, poprawia mi to samopoczucie.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Piotrrulla: całkiem niezły, dla banku, w którym pracuje on jest nawet bardzo dobry bo muszę płacić dla jego pracodawcy więcej niż początkowo miałem ustalone.
@jarezz: wlasnie na tym polega "podniecanie", opisales to wrecz podrecznikowo. Mialem w swoim zyciu podobny etap, ale mam nadzieje, ze bylem bardziej powsciagliwy.
Ten tekst o 10k brzmi strasznie slabo, szczegolnie w obliczu Twoich zarobkow.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@hszan: twoje prawo do oceny mojego zachowania i je szanuję. Dobrze czasem usłyszeć krytykę swojego zachowania bo w ten czy inny sposób skłania do mniejszej lub większej refleksji nad własną osobą.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Mac02: nie, poprawiam go tym, że zarabiam więcej niż średnia i jeszcze tak mocno mnie te podwyżki nie bolą, chociaż wkurza, że oddaje więcej

@ProofOfConcept: nie dziękuję. O tyle spokojniejszy jestem, że nie pracuję dla polskich firm. Mimo to recesja może i zagraniczne dotknąć. Pożyjemy zobaczymy.