Wpis z mikrobloga

jakiego powodu?


@Filipterka25: Kolega niżej Ci odpowiedział.

dlatego że aby ten portal miał zainteresowanie jak za najlepszych lat to będzie trzeba zlikwidować uprzywilejowaną pozycję neuropy, a wtedy ich discord ogłosi żałobę, bo na tym opiera się ich niemal cała
  • Odpowiedz
Nie ma dnia bez wyzywania PiS - owców (głównie) od najgorszych, życzenia śmierci (w tym tysiące plusów pod wpisem z życzeniem Kaczyńskiemu śmierci).

Za to ja pod koniec zeszłego roku dostałem, podczas kryzysu na białoruskiej granicy 3 miesiące bana za nazwanie opozycji, cytuję, "bandą idio**w".


@Kapitalista777: A widziałeś neutralne politycznie media w tym kraju? Gdzie?

Do wyboru ma się albo PiS, albo anty-PiS. Zgadnij, która grupa jest atrakcyjniejsza dla reklamodawców?
  • Odpowiedz
@Kapitalista777: Akurat wyzywanie PiSowcow to szanuje. Nie jestem z Neuropy, jestem raczej centrowcem miejscami nawet konserwatysta ale PiS i jego wyborcy do najbystrzejszych nie naleza
  • Odpowiedz
@Kapitalista777: Prosze Cie, zobacz jak dlugo i ile bylo szczucia na „lewactwo”, jechanie po LGBT, beki z Ukraincow, mizoginistycznych wpisow itd.
Praktycznie wszyscy wartosciowi uzytkownicy wykopu ktorych znalem juz opuscili ten portal, niestety.
Za duzo bylo tu folgowania prawicowej chołoty i ruskich trolli, szczescie w nieszczesciu ze wojna troche przetrzebila te szeregi i juz ludzie sie nie łapią na ich narracje
  • Odpowiedz
@Kapitalista777: No bo tak działa właśnie cenzura, jak jedną stronę cenzurują to druga strona przyklaskuje i cieszy się, ale jak role się odwracają, to są zbulwersowani i oburzeni, z poczuciem krzywdy i niesprawiedliwości xD
Polacy to taka specyficznie inteligentna narodowość.
Z fartem.
  • Odpowiedz
za ile Białek i jego wspólnik sprzedaliby wykop, bo do nich należy 100% udziałów.


@krychu789: eeeee myślałem, że już dawno sprzedali, a michau tylko siedzi na synekurze i udaje, że coś robi. Coś tam ci od allegro ponoć byli właścicielami. xD
  • Odpowiedz
Przegrywów też, żeby nie odstraszali normalnych ludzi. ( ͡° ͜ʖ ͡°)


@BennyLava: przegrywy siedzą na mirko, a normalni ludzie, czyli frajerzy na głównej ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@loczyn: no ciekawe, bo spory spadek popularności nastąpił głównie ostatnimi czasy gdy neuropa pokazywała swoją kulturę czyli między innymi zaśmiecanie tagów spamem, a za co nie dostali nawet ostrzeżenia. Do tego motoryczne próby przepychania znalezisk które już parę były zakopane. Więc nie wykręcisz się neuropku, ale to głównie wasza wina.
  • Odpowiedz
  • 0
@r4x4: Nie wchodząc w politykę to sam wykop pobanowal konta szurowskie które zaczęły siać treści anty-ukraińskie po tych covidowych. Większość społeczeństwa nie jest za Rosją i walczy z fake newsami. Portal zostałby zamknięty gdyby tego nie robił.
  • Odpowiedz