Wpis z mikrobloga

Hej Mirki,
Na wykopie jestem od 7 lat i robię pierwsze #rozdajo z okazji otwarcia własnego sklepu internetowego gdzie kupicie stal do wypieku pizzy w piekarniku.

Zasady: wśród plusujących zostanie wylosowana jedna osoba, która otrzyma stal prostokątną 380 x 350 x 6 mm, która jest 100x lepsza od kamienia, zmieści się do większości piekarników i pozwoli na wypiek fajnej picki w stylu neapolitańskim.

Losowanie w Dzień Dziecka 01.06 o 21:37 przez #mirkorandom
Zielonki out

Zachęcam również do lajkowania:

Facebook
Instagram

#pizza #grill #gotujzwykopem #kamiendopizzy #gotujzwykopem #staldopizzy #bojowkapiekarska
pizzarrs_com - Hej Mirki,
Na wykopie jestem od 7 lat i robię pierwsze #rozdajo z oka...

źródło: comment_1653830392Op5Arul7TGaQmn3xjvYVcu.jpg

Pobierz
  • 121
@Zamaloczasunalogin: Stal ma kilkunastokrotnie większy współczynnik przewodzenia ciepła, co przekłada się na znacznie lepsze/szybsze oddawanie jego do naszej pizzy, co przekłada się na znacznie lepiej wypieczony spód. Oczywiście mowa tutaj o wypieku w piekarniku, bo profesjonalne piece osiągają takie temperatury, że pizza wyszłaby cała spalona. Dodatkowo czas nagrzewanie stali to około 30 minut, a nie około godziny jak w przypadku wielu kamieni.
@pizzarrs_com:

Powodzonka, ale…

Tak z punktu widzenia kogoś od reklamy i grafiki to słabo, panowie.

Jako odbiorca takiego produktu w pierwszym momencie chciałbym zobaczyć filmik na którym porównujecie organoleptycznie pieczenie na kamieniu i blaszce dwóch placków, z tego samego zakwasu i przepisu. Realny dowód, że wasza blacha nie jest gorsza, a nawet jest lepsza od kamienia.

Reklamujecie produkt premium.
Jak to piszecie?

Liczymy na to, że nam zaufacie, a zakupy u
Boomkin - @pizzarrs_com: 

Powodzonka, ale…

Tak z punktu widzenia kogoś od rekla...

źródło: comment_165383423027MgUpqMnb2RoCJolNJbVa.jpg

Pobierz
@Jamniki2: Tak, a co? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Stal w ostatnich czas jest rekordowo drogo, a wymaga ona dodatkowej obróbki powierzchni, chyba, że ktoś chce jeść ze zgorzeliną. Polecam zorientować się u firm zajmujących się obróbką stali o koszt takiego elementu, doliczyć do tego odpowiednią obróbkę i można się zdziwić. Jesteśmy i tak najtańsi w Europie, i różnica jest znaczna.
Super! Jak 6 lat temu po obejrzeniu https://youtu.be/ldo56hGAzHA szukałem takiej blachy o takiej grubości to zjeździłem nie jedną firmę w Szczecinie która by się podjęła wycięcia takiego małego rozmiaru. Okazało się to nie opłacalne i finalnie znalazłem taką ofertę ba Allegro. Bardzo mnie to cieszy, że w końcu powstał dedykowany produkt. Od siebie dodam tylko iż neapolitane wypiekało mi się dużo lepiej niż na kamieniu. Poza tym nieporównywalnie szybciej się nagrzewa taka