Wpis z mikrobloga

@acpiorundc: Ja grę ograłem zaraz po premierze. Nie zaznałem żadnych błędów nie pozwalających przejść dalej w rozgrywce i wyczyściłem wszystkie dzielnice ze znajdziek myślę że w 100%.

Ogólnie dwa-trzy razy t-pose, głównie znajdywałem pojazdy częściowo „wparkowane” w podłoże i czasem przywołany samochód przyjeżdżał porozwalany (raz się palił i wybuchł)( ͡° ͜ʖ ͡°)

Ogólnie szedłem z fabułą i misjami pobocznymi w kolejności pojawiania się, może miałem farta z
@Keris No widzisz, a ja się naoglądałem człowieka-jajo z tvgry który stwierdził, że "znowu to zrobili" (czyt. drugi wiedźmin/gra dekady) i dostałem takiego 5/10 w cenie AAA. Żałuję, że nie czytałem komentarzy graczy. Mogłem się wstrzymać tydzień po premierze a kupiłem niecałe 2 dni po, jak wszystkie redakcje dawały hurr durr 9/10.
@Keris: To miałeś niezłego farta, mi notorycznie psuła się fizyka pojazdów, AI potrafiło wariować, znikające obiekty, a niektóre questy zacięły się na amen i nara. Też uważam że gra nie wykorzystała potencjału. Przez większość gry chodzi się jak jakiś menel, wczepy takie se, nie dają żadnych umiejętności których nie widziałbym np. w Fallout 4. No i wiedźminowie questy które może mają fajne historie, ale nie ma się na nie za dużego