Wpis z mikrobloga

@Fjkjarek: może i jest rentierem, gdy kupował nieruchomości gdy były tańsze, a w Austrii zarabiał więcej niż w Polsce, ale na pewno nie zarabiał milionów w Austrii Wiedeń; po prostu w lidze austriackiej nie było ( i nie ma, nawet w Salzburgu) jakichś super pensji
ale jeśli dobrze inwestował kasę choćby z polskiej ligi, to rzeczywiście dziś nie musi martwić się co będzie, skoro już nie kopie piłki

p.s. szkoda, że
ale jeśli dobrze inwestował kasę choćby z polskiej ligi, to rzeczywiście dziś nie musi martwić się co będzie, skoro już nie kopie piłki


@spiegelglas: czy dobrze to nie wiem. Zainwestował np. w restaurację, która bodajze padła (bo na pewno ma już innego właściciela) w Koszalinie. Jeżeli te jego nieruchomości też tam są, to zbyt mądre te inwestycje nie były ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@bizzi0801 Ja wiem, że heheszki, ale Mila 18 lat biegał w seniorskiej piłce po boiskach, grał w europejskich pucharach, zdobył mistrzostwo Austrii i Polski, więc sroce spod ogona nie wypadł. Nie jest to Top, ale na nasze, lokalne warunki uznany zawodnik.