Wpis z mikrobloga

@rmk93: taka jest różnica, że gdy lecisz samolotem to są dokładane wszelkie starania żeby lot odbył się bezpiecznie, myślę, że gdy pies jest na smyczy to jest o wiele mniejsza szansa, że coś #!$%@? dlatego po prostu uważam, że właściciele psów powinny dokładać wszelkich starań żeby nic się nie stało bo są za to zwierzę odpowiedzialni
@hashus: Pomijając wszystkie odpowiedzi związane z bezpieczeństwem ludzi, należy też pamiętać, że taki pies w mieście bardzo łatwo może zostać rozjechany przez samochód. Nic tak mnie nie wkur*** jak ludzie, z otwartą brama i psem na wolności. Ide sobie koło takiego domu, pies wybiega za nami i nawet jak jest nieagresywny to na moich oczach prawie został przejechany przez samochód. Az poszedłem do tego typa z domu i mu o tym
@paramyksowiroza: nie zrozum mnie źle, sam psa miałem 14 lat, jeździłem z nim na szkolenia, słuchał się a pomimo tego prowadziłem go na smyczy w miejscach w których spodziewałem się dużej ilości ludzi. Zmierzam do tego, że w jakiś określony sposób posiadanie zwierzaka powinno być ujęte w ramach prawa bo niestety taki samopas przyczynia się do tego, ze często samemu zwierzęciu może stać się krzywda nieważne czy wleci pod rower czy
@Xemioza: siłą argumentów, a coś mądrzejszego powiesz? Czy to wszystko na co cię stać?
@FrasierCrane: 10 lat pies żyje i nigdy sam w stronę ulicy nie poszedł więc dlaczego miało by się to zmienić? Ty wiesz lepiej, lepiej znasz mojego spa i drogi którymi chodzę. A dzbana to sobie po rodzicach szukaj bo coś musi tłumaczyć twoja głupotę.
@paramyksowiroza:

@hashus

@jield oooho, wykopki bojące się wszystkiego odc. 2137.
W domu też trzymasz psa na smyczy w przedpokoju, bo przecież może cię ugryźć?
Za małolata codziennie z pieskiem do parku latałem, gdzie była masa innych psów i nigdy nie widziałem, żeby ktoś był pogryziony.

Dodaj do tego to, że niektóre rasy muszą się wybiegać i wyobraź sobie, że ludzie mają takie psy też w mieście, więc co? Mają jechać 20km
@pablooooo no nie męczy, tylko panikuje na widok innego psa zamiast się z nim bawić jak normalny pies xD

No super żywot. Jak będziesz miał gowniaka i ktoś go uderzy w szkole to też będziesz kazał ludziom trzymać się z daleka zamiast pomóc gówniarzowi przezwyciężyć traumę?