Wpis z mikrobloga

Chyba nic mnie tak nie triggeruje jak ludzie którzy puszczają psa w mieście bez smyczy xDˣᴰ

Sam mam psa i nie wyobrażam sobie nie mieć kontroli nad tym co robi.

Bydło

#psy
  • 345
  • Odpowiedz
@hashus: Reasumując, nie potrafiłeś nauczyć swojego psa posłuszeństwa, dlatego obrażasz tych którzy potrafili? XD


@paramyksowiroza: Jakbym dostawał złotówkę za każdym razem jak pies nad którym właściciel ma pełna kontrole robił wbrew woli tegoż, to bym kupil paru posłów i zalegalizował strzelanie do takich psów - bo przecież hehe, właściciel kontroluje
  • Odpowiedz
@yhbgrobdoivbvwamsv: Więc Twoim zdaniem określenie "bydło" pasuje również do osób, które potrafiły wychować posłusznego psa? Spłycanie tematu przez op-a (który jak sam przyznał nie panuje nad własnym psem) jest po prostu bezmyślne i prymitywne.

zalegalizował strzelanie do takich psów

Tak, zalegalizujmy strzelaniny w miastach. Co może pójść nie tak? :)
  • Odpowiedz
Tak. Bo wymagana jest smycz. Jak ktoś nie rozumie - to jest bydłem.


@yhbgrobdoivbvwamsv: Nie, nie jest wymagana.

Ale jaka strzelanina? Przecież to dotyczy tylko tych co potrafili wychować psa i nad tym psem nie panują ( ͡° ͜ʖ ͡°) czyli nikogo przecież xD


Wpadłeś na absurdalny pomysł i dorobiłeś sobie do tego hipotezę?
  • Odpowiedz
@hashus: mam kundla 10kg. Nawet nigdy nie miałem smyczy dla niego. Jak ktoś nie umie ułożyć psa to go musi ciągnąć na kablu. Najwidoczniej posiadanie psa nie jest dla ciebie. Mój słucha komendy, smycz mu nie potrzebna.
  • Odpowiedz
@hashus: Reasumując, nie potrafiłeś nauczyć swojego psa posłuszeństwa, dlatego obrażasz tych którzy potrafili? XD


@paramyksowiroza

@PszemekMaDentke

Wiadomo. Tak jak w przypadku gwałtu winna jest kobieta, bo ubrała zbyt krótką sukienkę, tak tutaj winny jest mały 5 kilogramowy pies bo nerwowo reaguje na 60 kg puszka biegnącego w jego stronę.

Nie dyskutuj z psiarzem, dla własnego komfortu psychicznego.
  • Odpowiedz
@czapka_z_uszami: Oczywiście, przecież psi behawioryści i trenerzy przymierają głodem z braku zatrudnienia, "prywatne psy" są praktycznie dzikie i rzucają się na każdą żywą istotę jaką napotkają na drodze.
Nie istnieją psy które chodzą przy nodze właściciela i reagują na imię, a świat jest wypełniony potomkami Cerbera i wilkołaka.
Daj spokój, serio nie widziałeś nigdy psa, który przybiega do właściciela na zawołanie?
  • Odpowiedz
@hashus: Ja tam zawsze staram się być przygotowany do obrony w bardzo brutalny sposób, ale wiadomo, na szczególnie uwziętego psa niewiele da się zrobić jak go nie odstrzelisz/nie zneutralizujesz od razu.
Jak ktoś pozwala psu napadać na ludzi(a rzekomo ma nad nim kontrolę) to powinien odpowiadać za napaść i wszystkie uszczerbki na zdrowiu.
  • Odpowiedz