Wpis z mikrobloga

Osoba z mojej rodziny była dziś u lekarza specjalisty (pulmunologa)
Gdy czekała na swoją kolejkę "zapisu" słyszała jak lekarz mówił do Ukrainki że w drodze wyjątku zapisze ją na jutro.
Natomiast gdy przyszła jej kolej usłyszała że "priorytetowo" zapisze ją na ... październik bo normalne zapisy są na ... styczeń.
Ukrainiec może dostać zapis na jutro a osoba która płaci podatki od kilkudziesięciu lat czeka na "pilne" przyjęcie kilka miesięcy. Zatem odbyła się krótka wymiana zdań podczas której lekarz stwierdził że przykro mu ale "takie ma polecenia z góry" i jeśli pani chce szybciej to można pójść prywatnie.

Na końcu chciałbym zaznaczyć że TO NIE WINA Ukraińców (ani Tuska). Oni się o to nie prosili.
To jest wina tylko i wyłącznie rządu (PIS). To PIS juz od dawna opiera swoją polityke na podziałach i tak tez jest i w tym przypadku. Polacy są mniej ważni niż Ukraińcy. Nie wiem czy chodzi im o wywołanie pewnych nastrojów społecznych czy to tak tylko z głupoty ale jest jak jest.

#polska #takaprawda #ukraina #uchodzcyzukrainy #sluzbazdrowia #nfz #zdrowie #lekarz #bekazpisu #dyskryminacja #konfederacja
agentwywiadu - Osoba z mojej rodziny była dziś u lekarza specjalisty (pulmunologa)
G...

źródło: comment_1653587736qcYSemGY4y63gNlo0p6x9n.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Heroina340: Przychodnia szpitalu MSWiA w Łodzi na Północnej.
Ale przecież każdy może zadzwonić do NFZ czy jakieś przychodni i spytać o terminy.
A to jak wpuszczają Ukraińców to juz trzeba samemu zaobserwować.
Ale zaraz pewnie znajdzie się kolejny "haczyk" by ruskie trolle wyzywali innych od ruskich trolli.
  • Odpowiedz