Wpis z mikrobloga

skoro temat Elizki tak często się pojawia to i ja wtrącę swoje 3 grosze

co by nie mówić, Elizka jest b. atrakcyjna, pewnie niejeden facet zwróciłby na nią uwagę
zresztą pierwsze reakcje uczestników to potwierdzają
odnoszę wrażenie, że jej sukowaty charakter to ma wręcz wypisany na twarzy..
ale najbardziej zastanawia mnie relacja z JJ
przecież ona przede wszystkim po nim jedzie,
po takich komentarach jak " nie masz jaj" "poszedles za grupa" to mocno mnie dziwi ze JJ tak to znosi
więc albo jest
graczem - który, dobrze ocenił sytuacje i widzi plusy pary z Elizka - dzieki temu sa wyrazisci, moze nawet wspiera ich produkcja
albo
stulejarzem - niewazne co Elizka zrobi on i tak będzie jej poddanczo oddany
W romatyczna relacje jakos nie wierzę
Inna sprawa, że w całe towarzystwo boi się w jakikolwiek sposób zareagowac na jej zaczepki
pamietam Magde z hp2, potrafila sie postawić gjaczowi, tutaj po prostu brak cojones u wszystkich
#hotelparadise
  • 4
Jay jako osoba maja skłonności do narcyzmu i depresji świetnie wpisuje się w role męczennika i zbawiciela. Stad relacja z Eliza. Pozwala sobie na wiele zachowań widząc jak jest,jedniczesnie starając się ja naprawić. Takie osoby pomimo tego ze często sprawiają role przywódcy są często poddańczo oddane innym. Taki syndrom Jezusa czy coś.
@Pierre_Dolain: Wczoraj na lajwie taka sytuacja ,Żmija siedzi w pokoju z Wiką ,wchodzi Jey i bierze papierosa ,ona odrazu dla kogo bierze a on zażartował że dla Oliwki ,ona się wkurzyła to on w końcu powiedział prawdę że dla Grześka a ona do niego ,co to za teksty że dla Oliwki i to powtarzała ciągle ,szok przy niej nawet żartować nie może ,porąbane dziewuszysko