Wpis z mikrobloga

TL;DR Cebullion Zaora to jest po prostu trollowanie, żart. To jest dobry chłop, on nas po prostu strollował : )

Ale po kolei. Najpierw po przeczytaniu litepaperu się zesrałem, że oszukujo i to jest ponzi.
To znaczy dokładnie to był proces jednoczesny:
https://www.wykop.pl/wpis/65745077/dzisiaj-nagotuje-sobie-grochowki-zeby-miec-piekne-/

Ale będąc przezornym zaplanowałem kolejne posiedzenie na następny dzień i mnie wtedy oświeciło! To jest tylko żart, on nas wszystkich strollował : )

Pomniejsze śmieszki:
* Cebullion jest alternatywą dla innych kryptowalut opartych na PLN. - No przecież takich nie ma, w sumie śmieszne : ) Chyba Zaor nawiązuje tu do starego wpisu @Amelcio o ePLN (mnie śmieszy)
* mamy pojazd na USDT, co jest od kilku lat bardzo modne. Klasyka Panowie
* Cebullion to reprezentacja jednego polskiego złotego w skali 1:1 - modelarstwo się kłania xD
* [pozostałe] monety [...] wydają regularne atesty i [są] wspierane przez dolary amerykańskie. Czy to pisało dziecko z przedszkola?

GRUBE ŚMIESZKI:
* Cebulion jest tak bardzo użyteczny, że można go kupić i sprzedać, a nawet przenosić pomiędzy adresami Ethereum (wow!). A to za jedynie niewielką prowizję 3% !
* "stablecoiny takie jak cebullion" (ale jednak zupełnie inne) "mają": ułatwiać kupowanie kryptowalut i ich rozliczanie (o tak!), unikanie banków (no tak, kupno i sprzedaż przelewem i full KYC!), tanie wysyłanie (no na ETH powodzenia), kupowanie przedmiotów (nie da się, bo nikt cebulliona nie będzie uznawać).

ALE TERAZ NAJLEPSZY PUNKT PROGRAMU CEBULLION POZWALA NA UNIKNIĘCIE HIPERINFLACJI XDDDDDDDDDDD
@rafalzaorski tu mnie zniszczyłeś : ) To jest tak głupie, że aż śmieszne! Zdobyłeś moje serduszko! I tak wiem, że jest napisane "takie jak", no ale i tak lol.

Oczywiście jest niewielka szansa, że to wszystko nie jest żart... Wtedy byłby to sztuczny "stablecoin" pompujący inny token Zaora - bigshortjakieśgównobets. Ale wydaje mi się, że Zaor to dobry chłop i to jest taki pojazd po Wykopkach (i po mnie). Ale ja się nie dałem. Ja wiem, że to jest żart. Nawet portale typu bitcoin.pl to łyknęły (a może to tylko artykuły sponsorowane, choć brak takiej adnotacji).

Wołam @majkitb bo chciał.
Może też @gysnde bo też robiłeś recenzję...

#cebullion #kryptowaluty
maggotbrain15 - TL;DR Cebullion Zaora to jest po prostu trollowanie, żart. To jest do...

źródło: comment_1653493520tML9A1TuhUK6VDnb9tG8IQ.jpg

Pobierz
  • 45
  • Odpowiedz
@gysnde: jest o hiperinflacji zrób CTRL+F : ) A co do L2, to tam nie jest NIC napisane o warstwie drugiej. Dlatego ja domniemuję, że chodzi o L1 ¯\_(ツ)_/¯ A porównywanie do Visy jest troszkę dla Visy krzywdzące imho
  • Odpowiedz
@gysnde: właśnie Zaor zmienił stronę, już usunął punkt o hiperinflacji. Miałem ci przed chwilą zrobić screena, ale pomyślałem, że dasz radę. A tu bęc XD We fragmencie "służą do" był bullet cytuję "uniknięcia hiperinflacji"
  • Odpowiedz