Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy praca na magazynie to wstyd? Mam 24 lata pracuje na tych magazynach w uk już 3 rok, odczuwam #!$%@? wstyd pracując w tak zwykłej gownianej robocie, ale nie potrafię tego zmienic, nie wiem co chciałbym w życiu robic, nie mam konkretnych zainteresowań, a jedynie jakaś chorą ambicje w sobie. Jedyny plus to jak mi się znudzi to zmieniam magazyn na inny, w koncu jest ich pelno. #pracbaza #depresja

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #628ddc765b7f91b6f6274b93
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 132
@AnonimoweMirkoWyznania się #!$%@? naczytałeś wykopu i wierzysz w #!$%@?, że każdy tutaj zarania 20k miesięcznie. Oczywiście praca zdalna i 3h dziennie. Weź się obudź, rozejrzyj się dookoła, zobacz ile tak naprawdę jeździ fajnych i drogich samochodów, od tego odejmij jakieś 70% bo to auta na kredyt i wyjdzie ci ile osób tak naprawdę dobrze zarabia. Ostatnio jakiś tyłek "chwalił" się kredytami na półtora bańki i wmawia, że go stać bo zarabia 10k
@AnonimoweMirkoWyznania: nie wszyscy muszą być dyrektorami banków, nie każdy musi być bystry, inteligentny, jak finansowo ci to pasuje to może skup się na szukaniu zainteresowań. Zbieraj wiedzę i doświadczenie a odpowiedź na pytanie co chcę robić w życiu przyjdzie sama.
SycącaBarmanka: Jako ktoś kto zaczynał na magazynie powiem tak. Wykonuj swoją pracę sumiennie i bądź reliable. Też zaczynałem jako picker. Dawałem z siebie dużo, dobrze ogarnialem pracę,zostałem zauważony i zrobili mnie team leaderem. Cisnąłem dalej, zostałem supervisorem. Po awansie na supervisora dalej robiłem wszystko żeby wymiatać w swoim fachu i teraz pracuję jako menager.
W każdej branży jest pole na rozwój, to od ciebie zależy czy będziesz narzekającym Januszem który nie
@AnonimoweMirkoWyznania: Odkrycie tego co chce się robić w życiu chwilę zajmuje i gwarantuje Ci, że nawet nie wiesz, że aktualnie istnieje zawód, którym się będziesz znajdował. PRacuj na magazynie, jak zarabiasz dobry hajs to się ciesz, jak masz większe ambicje, to postaraj się o kierownika magazynu czy coś.
@AnonimoweMirkoWyznania: Niby czemu wstyd? Robota jak robota, co to za różnica czy pracujesz na budowie, magazynie, jesteś kierowcą, zawód jak zawód, każdy ma swój urok, kilka lat pracowałem na magazynie i się tego za #!$%@? nie wstydzę, bo niby czemu? Ja lubię pracę fizyczną. Wstyd to kraść albo nic nie robić i ciągnąć socjal.
Ale co mu da takie pisanie że to nie wstyd pewnie większość ludzi co tak pisze robi coś fajnego. Ja jak pracowałem w gównianej pracy to czułem wstyd przed samym sobą i myślę że nie ma w tym nic złego a nawet jest to ok. Może przynajmniej kiedyś zbierzesz siłę żeby zmienic branze na bardziej ambitna, pasujaca do ciebie. Zreszta jak masz takie przemyślenia to już i tak jesteś lepszy od większości
@AnonimoweMirkoWyznania: ja tez tak zaczynałam po przyjeździe do uk. Najpierw praca w Subway a potem na magazynie. I tez odczuwałam to co Ty, taką rosnącą frustrację, ze to tylko magazyn. Któregoś dnia dowiedziałam się, ze mój pracodawca ma specjalny program, w którym opłaca pracownikom kursy, szkolenia. Zapisałam się na wypasiony kurs księgowości za ponad £3k, zwolniłam się, a teraz już 4 rok w zawodzie.

Jeżeli masz ambicje na coś więcej, to