Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Czy praca na magazynie to wstyd? Mam 24 lata pracuje na tych magazynach w uk już 3 rok, odczuwam #!$%@? wstyd pracując w tak zwykłej gownianej robocie, ale nie potrafię tego zmienic, nie wiem co chciałbym w życiu robic, nie mam konkretnych zainteresowań, a jedynie jakaś chorą ambicje w sobie. Jedyny plus to jak mi się znudzi to zmieniam magazyn na inny, w koncu jest ich pelno. #pracbaza #depresja

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #628ddc765b7f91b6f6274b93
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: karmelkowa
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę
  • 132
Czy praca na magazynie to wstyd? Mam 24 lata pracuje na tych magazynach w uk już 3 rok, odczuwam #!$%@? wstyd pracując w tak zwykłej gownianej robocie, ale nie potrafię tego zmienic, nie wiem co chciałbym w życiu robic, nie mam konkretnych zainteresowań, a jedynie jakaś chorą ambicje w sobie. Jedyny plus to jak mi się znudzi to zmieniam magazyn na inny, w koncu jest ich pelno.


@AnonimoweMirkoWyznania: typowy objaw przedawkowania
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@AnonimoweMirkoWyznania: nie. Jak ktoś twierdzi inaczej jest debilem. Pracowałem kiedyś w wakacje na nocki w magazynie w UK, najpierw zamatanie I wyrzucanie śmieci, potem paczki. Nic ambitnego. Ludzie których tam spotkałem nauczyli mnie tylko jednego: praca to tylko środek do realizacji swoich potrzeb i zabaw po pracy.

A że ich potrzeby to było jaranie i chlanie w piątek na początku mi przeszkadzało, ale ogólnie to zazdrościłem. Mieli umowy już bez pośrednika
@AnonimoweMirkoWyznania

mordo wstyd to kraść zapamiętaj to sobie

Teraz taki świat że "każdy ponad każdym"

Znajdziesz swoje miejsce w życiu a nawet gdybyś do końca życia tak pracował to jeżeli Ci to odpowiada to spoko. Wstyd to gdybyś kogoś krzywdził.

Nie każdy musi piąć się w korpo po szczeblach kariery. Rób tak by być po prostu szczęśliwym
@AnonimoweMirkoWyznania mam inżyniera magistra, można powiedzieć prestiż ale prawda taka, że do dziś nie potrafię dobrze obsłużyć paleciaka xD
Praca nie hańbi, w mojej firmie jedna z najbardziej ulubionych osób pracuje na magazynie, jest wiele rzeczy do których o pomoc idę do takich "zwykłych" operatorów bo goście mają wiedzę i moc.
Potrzebni są tacy ludzie jak ty. W mojej wielkiej zagranicznej firmie gdzie wiele jest osób w garniakach, a by się ci