Wpis z mikrobloga

Nie umiem w modę. Jakoś mam wywalone na to, co jest obecnie "trendy". Może przez to wychodzę na zacofaną (a i przez to w pracy mogą mnie brać za wsiura ( ͡° ʖ̯ ͡°) ) ale uważam, że jeśli ma się ubrania w dobrym stanie, to co za różnica, że były modne 5 lat temu? Obecnie moda zmienia się szybko, rok XYZ i jest szał na jakieś szale, rok XYZ + 1 i nagle kto założy taki szal ten wychodzi na debila xD moda to nic innego jak spisek koncernów wmawiającym ludziom pozbawionym własnego zdania, że mają nosić to i to, bo wtedy będą super, będą się wyróżniać (taaak, jak wszyscy założą to samo to będą się zayebiście wyróżniać xD atak klonów xD), sugerując im, czego mają potrzebować, by to kupowali, a potem za rok muszą to wyrzucić, bo już modne jest co innego i znów trzeba bedzie kupować xD
Ja tam zawsze patrzę na wygodę oraz na to, czy dany ciuch jest w dobrym stanie, niezniszczony praniem. Do dziś używam niektórych swetrów i spodni z liceum czyli sprzed 10 lat ¯\_(ツ)_/¯

Nie wiem co jest modne, a gdy wchodzę do sklepu przejrzeć asortyment, to i tak nie ma na czym ona zawiesić, modne ubrania nie trafiają w mój gust.

Chciałabym aby ludzie mogli stawiać na dowolność i ubierali się w to co im się podoba, a nie musieli zmieniać co roku garderobę, by się przypodobać społeczeństwu baranów.

#przemyslenia #rozkminy #moda #gownowpis #zalesie #rozowepaski #niebieskiepaski
  • 34
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@frow: sportowe buty są najwygodniejsze ( ͡° ͜ʖ ͡°) nie musisz przymierzać, a i tak wiesz że kupując w ciemno będą pasować. Przynajmniej ja tak mam ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Mi też nie podobają się takie szerokiej spodnie, oraz te dziwne bluzki - topy na ramionach cienkich jak gumka recepturka, a całość to tylko prostokąt zasłaniający fragment ciała od biustu po pępek,
  • Odpowiedz
@zwyklyczlek:

Ale ty chcesz zmienić garderobę z poczucia, że ci się wraz z wiekiem zmienił gust (jak mi, kiedyś lubiłam bojówki, teraz częściej noszę sukienki) czy dlatego, że nie wypada w pewnym wieku nosić innych ubrań (czyli wolisz pantofle, nawet na co dzień niż tylko do pracy, niż buty sportowe, bo wiesz, że mężczyźnie ok 30 nie wypada ubierać się sportowo, tylko trzeba elegancko nawet do Biedronki po bułki?)
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: Mam ten charakter, że jeżeli ktoś mi mówi zrób tak bo to wypada to za cholerę tego nie zrobię, także to nie to. Chyba zmienia mi się powoli gust, zaczynam się dobrze czuć w takich ciuchach i chyba dobrze wyglądać patrząc na opinie różowych. Narazie pantofle tylko na miasto/randki/święta, do chodzenia na co dzień jeszcze dla mnie za wcześnie
  • Odpowiedz
@AlienFromWenus: mi ponoć zawsze pasowała koszula lub wojskowe ciuchy xd, może to kwestia doboru odpowiednich butów/spodni/koszuli a nie od razu nie pasuje? lub wygląda młodziej niż ma w dowodzie? ja od liceum mam zarost więc to może dlatego
  • Odpowiedz