Wpis z mikrobloga

@Infex: Już wolę jak to określiłeś "nawalanie się" fanów tych dwóch teamów, niż obawianie się, że jednak Mercedes trafił z poprawkami i Hamilton znowu będzie zakłamywał rzeczywistość i robił z siebie najlepszego kierowcę w historii F1. Russel przez ostatnie 6 wyścigów pokazał, że Hamilton wcale nie jest taki wybitny. Po drugie bez bolidu szybszego o 1sek od reszty stawki, Hamilton już nie ma ochoty na ściganie się, co pokazał w Hiszpanii
@Infex: Ok. Nie znam atmosfery jaka panuje na tagu, bo go nie śledzę. Zaglądam jak mam jakieś konkretne pytanie. Btw wiesz, przeczytałeś gdzieś bądź zasłyszałeś co zmienił Mercedes w podłodze, że udało im się praktycznie wyeliminować efekt dobijania na prostych ?
@Infex: Ja np. jestem fanem Ferrari, ale jeżeli Merc miałby dołączyć do walki o tytuł, i mielibyśmy ją do samego końca pomiędzy 3 zespołami z niesamowitymi emocjami.. to kurde, po takim sezonie to nawet sedesy mogą wygrać tytuł.
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Arado-Akbar: Jak Saintz bedzie odwalał, a Red Bullom i Charlesowi bedzie odwalac w silniku itd. to nie bedą za bardzo w dupie (Russel bo Hamilton w tym roku [i miejmy nadzieje że juz tak bedzie do konca kariery ( ͡° ͜ʖ ͡°)] nie umie jezdzic)