Wpis z mikrobloga

Rozumiem problem rowerów szosowych. Sam mam motocykl krosowy i muszę jeździć nim po parkach i trawnikach bo w moim mieście nie ma torów dla motocykli. A jak jedziemy grupą, bo musimy się umawiać w grupach, to rozjeżdżamy rolnikom pola bo tam jest najwięcej miejsca. Trochę się #!$%@?ą no ale w końcu mam rower szosowy, yyy.., wróć, motocykl krosowy i muszę nim jeździć wszędzie gdzie się da.
#motocykle #rower #motoryzacja #samochody
  • 93
@kaluka106: rowerzyści mają się poruszać DDR'ach bo są takie przepisy i są zobligowani do ich przestrzegania. a jak pedalarze szosowi jęczą że nie bo sobie kółeczka z karbonu zniszczą, spadnie im średnia w stravie o 0,2137km/h czy przeszkadza im stara baba która wraca damką z zakupami to niech zgłoszą projekt zmiany przepisów z konkretnymi zmianami i będzie po problemie.
@ponurytraktorzysta:
no jak ide ciagiem pieszo-rowerowym, to zawsze chodze po czesci rowerowej bo tam jest gladsza powierzchnia. A moje buty nie sa dostosowane do krzywych chodnikow i po co mam sie potykac o plytki chodnikowe

jak mozna takie chodniki robic jak picrel? z jak ktos z wozkiem dzieciencym idzi to juz w ogole masakra jakas
Pobierz WykopanyDzon - @ponurytraktorzysta: 
no jak ide ciagiem pieszo-rowerowym, to zawsze ...
źródło: comment_1653378860aBeriUNhMdLqNvRVIVodr5.jpg