Wpis z mikrobloga

Rozumiem problem rowerów szosowych. Sam mam motocykl krosowy i muszę jeździć nim po parkach i trawnikach bo w moim mieście nie ma torów dla motocykli. A jak jedziemy grupą, bo musimy się umawiać w grupach, to rozjeżdżamy rolnikom pola bo tam jest najwięcej miejsca. Trochę się w-------ą no ale w końcu mam rower szosowy, yyy.., wróć, motocykl krosowy i muszę nim jeździć wszędzie gdzie się da.
#motocykle #rower #motoryzacja #samochody
  • 93
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jesli jest sciezka rowerowa to rowerzysta zobowiazany jest do jechania po niej


@ponurytraktorzysta: nie ścieżka tylko droga dla rowerów o określonych parametrach. To nie jest tak, że jak po drugiej stronie jezdni gdzieś tam sobie ciągnie ciąg pieszo-rowerowy c--j wie gdzie to rowerzysta musi z niego korzystać.
  • Odpowiedz
@kaluka106:
Nie spotkałem się w Holandii z kimś na szosówce jadącym po drodze bo i po co skoro wszędzie są ścieżki rowerowe?

tylko sfrustrowany Polaczek


Akurat Holendrzy wyglądają mi na jeszcze bardziej sfrustrowanych, raz byłem świadkiem jak jakiś Janssen Alpha jadąc rowerem ściągnął z bara z 5 osób bo zastawiali zakręt. Jak się jedzie w stadzie to ciężko żeby na światłach ktoś komuś nie
  • Odpowiedz
w Belgii i Holandii nikt nie robi problemów z jazdą rowerem szosowym po drodze, tylko sfrustrowanyblablabla...


@kaluka106: A czy w tych krajach kierowcy rowerów nagminnie przejeżdżają na czerwonym, bądź na pasach, na których nie mogą, nie ustępują pierwszeństwa pieszym i jeżdżą tyrariela po ścieżce czy chodniku? Hmmm
  • Odpowiedz
@Django09: Ci przeklęci rowerzyści świat byłby lepszy bez nich… wszyscy powinni siedzieć w samochodach wtedy nie byloby korków i ruch byl płynny!

Żebyście wy tak się p------------i do kierowców którzy zabijają prawie najwiecej ludzi w UE na ulicach, rozjeżdżają chodniki, trawniki, jeżdżą szybko ale bezpiecznie xd w tym kraju ludzie giną nawet na chodnikach już nie mówiąc o przejściach dla pieszych xd wszędzie święte krowy i wszyscy chcą tylko przeszkodzić
  • Odpowiedz
@Django09: Tyle wam zostaje odpowiedzi jak dochodzi do danych nie z d--y wyciągniętych xd w końcu przecież Polacy mistrzowie kierownicy! Tylko ci przeklęci rowerzyści robią im zły PR…
  • Odpowiedz
xD fajna logika, jakby po ścieżce rowerowej szła sobie grupka ludzi bo im sie tak podoba to rowerzysci by byli wyrozumiali i grzecznie omijali bez p---------a?


@ponurytraktorzysta: Tyle że ludzie chodzący po ścieżkach rowerowych to codzienność, bo często ddry nie są wydzielane z chodnika niczym poza kolorem nawierzchni. W dodatku rolkarze przeważnie identyfikują się jako rowerzyści, nie piesi.

I teraz refleksja, że jakoś rzadko spotyka się wpisy rowerzystów hejtujących pieszych,
  • Odpowiedz