Wpis z mikrobloga

W zeszłym roku na wiosnę chciałem kupic z tartaku trochę drewna na ławki ogniskowe, czyli 2m bal przycięty na poł i jakieś mniejsze całe na nogi.

Panie, nie ma czasu na takie tematy, może za miesiąc ale nie obiecuje. Jesteśmy #!$%@?, i nikt tego w sumie nie zrobi, możesz Pan szukać ale wszędzie bedzie to samo. Dzwon Pan za miesiąc to zobaczę.

Dziś byłem w tartaku:

Tak proszę Pana, ładne wybierzemy proszę Pana, takie bez sęków proszę Pana. Transport gratis proszę Pana. I ludzi wyślemy dwóch do rozładunku, bo to ciężkie #!$%@? będą proszę Pana.

#nieruchomosci #budownictwo #budujzwykopem #kredythipoteczny
  • 135
  • Odpowiedz
@Trash_can: tak. Tusk w całej tej syfiastej i umorusanej od kału polskiej służbie publicznej, to był człowiek, który prowadził nas do Europy. Porównujesz, #!$%@?, standard życia Polski 2012-14 z Polską 2019-21, gdzie czas między 2015 a 2019 to był czas największej światowej prosperity? Ty też pewnie z tych, którzy porównują standard aut z 2012, gdzie luksusem była skrzynia automatyczna do aut z 2020, gdzie są Tesle i krzyczysz, jak parobek,
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
2 tygodnie temu zamawiałem dachówkę. Panie, teraz to się czeka kilka miesięcy. No cóż, nie spieszyło mi się więc mogę czekać. Dzisiaj cyk telefon i prośba o płatność bo towar już na placu.
  • Odpowiedz
A to ciekawe bo ostatnio za wycene takich kratek na 2 balkony chlop mi krzyknal 7 k :/


@arbofi: zrobię za 6k ze śniadaniem do łóżka gratis xDDDDDD tylko mi obiecaj że ten tysiąc #!$%@? na głupoty
  • Odpowiedz
@hphp123: Ale netto i tak traciły bo każda kWh wygenerowana przez panele to mniejszy zysk dla spółki, jak taki dom generował rachunek 400 zł / miesiąc i po przesiadce na panele jest samowystarczalny i jeszcze "oddaje" do sieci to jest to strata 400 zł / miesiąc dla firmy energetycznej.
  • Odpowiedz
@Greg36: proporcjonalnie podnosili stawki innym, to nie ma znaczenia co się dzieje z energią z elektrowni systemowych, nawet jeśli całość pary idzie w chłodnię to i tak klienci ponoszą tego koszt
  • Odpowiedz
@hphp123: Idąc tym tokiem jakby 50% kraju przeszłaby na OZE to cena prądu dla reszty z "tradycyjnych źródeł" zwiększyłaby się dwukrotnie bo podnosili by stawki, przy tylko połowie produkcji energii.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Greg36: to jest właśnie główny problem z OZE, w tle ciągle działają elektrownie systemowe gwarantujące ciągłość dostaw emergii
  • Odpowiedz
@hphp123: Ale zapotrzebowanie na energię rośnie - to możemy uzupełniać dzięki OZE - a dywersyfikując OZE na panele, wiatraki, wodę i to w różnych wydaniach po jakimś czasie można by wygasić jeden potem drugi blok elektrowni.
  • Odpowiedz