Wpis z mikrobloga

@Raf_Alinski:
Słowacja tak słabo jak myślałem Pamiętam jak znajomy się podniecał ile kumpel jego ojca ma emerytury i w ogóle jak to zajebiście na Słowacji. Nigdy tego nie rozumiałem - Słowacja nigdy nie kojarzyła mi się z bogactwem i jest to jeden z najnudniejszych krajów jakie znam. Nie wiem co tam ludzie robią po 20 bo na ulicach ich nie ma
  • Odpowiedz
@Raf_Alinski: dochód? Dziwna miara. Można być obrzydliwie bogatym w majątku, oszczędnościach oraz wszelkich aktywach. Mieć dochodu bieżącego całe: ziobro. I się wtedy nie jest w 1% najbogatszych. Ba, wg takiego kryterium jest się biedakiem ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Natomiast ktoś kto zarabia nawet niezły pieniądz tyrając na co dzień ale dajmy na to kredytów ma jeszcze więcej, czyli netto ma zerowy albo ujemy majątek. To dopiero kurła
  • Odpowiedz
@instalacja: obiektywnie zarabiasz więcej niż znaczna część społeczeństwa, zatem inaczej wydajesz i masz inną perspektywę. W Polsce są tysiące rodzin, które normalnie pracują na etacie i żyją za połowę tej kwoty. Wykopowa banieczka w której każdy zarabia >10k PLN nie ma nic wspólnego z realiami.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 2
@victordeleco2: Niestety odziedziczenie spadku nie zależy za bardzo od wyborów życiowych ;) Większość z nas może po prostu starać się maksymalizować dochody i rozsądnie korzystać z kredytu, żeby nie był pętlą, a otwierał trochę szybciej możliwości, na które i tak by się zapracowało w perspektywie kilku lat. Np. po co komu duży dom, gdy już odchowa dzieci? A zarobki też można zwiększać z głową. Ostatnio zmieniałem pracę i faktycznie miałem większość
  • Odpowiedz
@Raf_Alinski: dobrze wiedziec ze jestem w 1% w Polsce, w ogole nie czujac tego. Przeciez jakbym mial kilka dzieci to te dziesiec kola to by na tylko srednie zycie wystarczylo a nie na xD 1% najbogatszy
  • Odpowiedz
10kzł netto/m-c z plusem i jestem wśród 1% najlepiej zarabiających (niekoniecznie najbogatszych) w kraju?


@instalacja: mit programisty 15k upada na wykopie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

na ulicy w malym powiecie okolo 30% samochodu to nowki fury powyzej 200k (ja jestem w szoku). Najwiekszy zaklad zatrudniajacy ponad 1000 osob w miasteczku ponizej 10 000 placi w sumie troche ponad minimum, Skad kozwa to wszystko (5k to juz jestes
  • Odpowiedz
I BĘC! Są pierwsze komentarze że 10tys na osobę w PL warunkach to ledwo się można utrzymać :DD

Ja #!$%@?ę, jaki kabaret :D
  • Odpowiedz