Wpis z mikrobloga

Nawiązując do mojego wcześniejszego wpisu
https://www.wykop.pl/wpis/65702661/zainspirowany-wpisem-wogybogy-wychodze-z-propozycj/

Przez moment myślałem, że obsram zbroję, jest niewiele osób które wiedzą kim jest wykopowy vympayer w realnym życiu, a kiedy ta akcja się rozrośnie ta wiedza może stać się dla mnie ryzykiem. Ale przypomniał mi się tekst z "Gothic prawdziwa historia"- "Pokaż że masz jaja jak strusia, a nie przepiórki". Ci którzy wiedzą są moimi zaufanymi, a jeśli nawet ktoś się rozpruje z łatwością mogę się wyprzeć. Więc lecimy z tematem.

Chcę stworzyć wstępną listę chętnych do udziału w operacji. Wołam wszystkich plusujących poprzedni wpis, dam też komentarz - kto dołącza do skoordynowanej akcji plusować. Niestety ograniczenia sprzętowe (chwilowo nie mam przy sobie lapka) nie pozwolą mi postawić fundamentów pod operację już dziś, ale kiedy wszyscy chętni już się zbiorą wyjaśnię jak ja to widzę i obgadamy sprawę.

#przegryw ##!$%@? #p0lka #p0lki #blackpill #tinder #badoo #randkujzwykopem #podrywajzwykopem #bekazrozowychpaskow #rozowepaski #logikarozowychpaskow #niebieskiepaski #logikaniebieskichpaskow

@Wogybogy @Mizoginus_MaximusIII @Niezmordowany @shakerti1 @ed210 @NadmiarNiedoboru @diagnoza-przegryw @buzdygan_naganiacz @szczepan-szczypawa @PomaranczaTesto @Dafiq @itsoverforme32445 @Einniw @Espance @reydel @Siejczan-kebabianu @Jaca656565 @farew3Ell @FuckTheWorld @rodzynkowy_swir @koks_rozkoorwiacz @Piterw @Lucider5 @LordKutanga @PoncjuszPijak @Levander @walczii @matinho10 @PozeraczDoop @Blueweb @cachealot @Hiro22 @theyknow44 @Speechless @Tetsuya @jakmat @shinobiwojowniko2mieczach @xr38 @krabat @Aktynowiec @Werdna @Nighthuntero @FLAC @jarrro28 @nikodemus @koszmareq69 @roman_erotoman @witam101 @mesulete
  • 19
@szczepan-szczypawa: Już o tym pomyślałem. Wszyscy plusujący poprzedni wpis (jako że był to szalony pomysł, co musiał wkurzyć część witaminami) wchodzą z automatu. Reszta musi mieć nieposzlakowaną historię szkalowania p0lek na wykopie, lub/i zostać polecona przez kogoś już będącego w grupie.

Na początku bialorycerzyk na przeszpiegach nie byłby problemem, ale w drugiej fazie mojego planu już tak.
@szczepan-szczypawa: I jako, że pozwalam na przyłączenie się @peterihtter, mimo że ma konto od zaledwie minut, wyjaśniam moje postępowanie.

1. Wystawiał będzie każdy z nas, a screeny będą leciały na discorda. Do czasu przejścia do drugiej fazy każdy będzie na tyle umoczony, że nawet jeśli przejdzie na stronę kukoldwerhy to i tak laski będą go nienawidzić.
2. Zna słownictwo z tagów. Ja zanim zdecydowałem się odezwać też długo po prostu
@vympayer: ja też działam na innym froncie przy użyciu fake GPS (z zajebistym korkowym hełmem na głowie). Ale kroi się akcja grubsza niż Klaudiusz czy dziewczyny bez tabu, więc wolajcie jak się rozwinie.