Wpis z mikrobloga

Wiecie może jakiej roboty można się podjąć z wykształceniem średnim, nie mając doświadczenia ani konkretnych umiejętności ale za to mając trochę w głowie? Oczywiście ciężką praca fizyczna odpada
#przegryw
  • 20
@szymon465: Jeśli masz prawko to szukaj pizzerii czy coś innego. W biurowych januszeksach często chcą stażystów albo kogoś kto się już nie uczy więc będzie ciężko. Polecam po prostu przejrzeć olxa bo czasami można znaleźć januszeks gdzie zarobisz minimalną a się nie narobisz.
@Drago380: Do takiego biura to chętnie bym sobie poszedł, ale u mnie w powiatowym jeśli już coś to szukają księgowych czy innych tego typu

@KleKotka: Korpo w powiatowym nie ma. Tak samo raczej biorą studiujących a ja na razie nic nie robię. Także do korpo to będę mógł w przyszłym roku uderzać jak już
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@szymon465: mimo Twoich wymagań, na wakacje polecam gastro. Może nie kuchnie, ale kelnerowanie. Janusz będzie pewnie płacił kiepsko, ale w jakimkolwiek większym mieście lub miejscowości turystycznej to tipy robią robotę.

Pamiętam, że kiedyś w wakacje przez weekend z samych napiwków zbierałem tyle co miesięczna wypłata. Wiem, że dalej tak to wygląda, chociaż oglądam już z innej perspektywy
@szymon465: Też mieszkam w powiatowym xD. Generalnie nie bój się fizycznych prac bo trafiają się firmy gdzie naprawdę się nie narobisz. Sam pracuję w kablówce gdzie zajmuję się też serwisem kas fiskalnych. Jeśli wodociągi nam przetną kabel to wtedy jest #!$%@? bo trzeba latać z łopatą (2 razy się zdarzyło w tamtym roku xD) a tak codziennie oglądam tv, kasy fiskalne i siedzę se w biurze xD. Jedynie co mnie #!$%@?
@Pietrek9: O panie, taka robota to totalnie nie dla mnie. Już tam niech będzie to rozmawianie z ludźmi ciągłe, ale takie tłumaczenie jak ktoś czegoś nie rozumie i się dopytuje to by mnie #!$%@? strzelił.