Wpis z mikrobloga

18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

wytłumacz dlaczego niegolenie nóg u kobiety to niedbamie o siebie a niegolenie nóg mężczyzn to już nie?


@konopiapolska: jest to #!$%@? proste. Bo mężczyznom podobają się ogolone nogi. Chyba mają do tego prawo? Mam prawo szukać takiej partnerki jaka mi się podoba?

A dlaczego faceci nie golą? Bo kobiety nie zwracają na to uwagi. Gdyby zwracały to by golili. Przecież to nie może być prostsze.

Kobiety, które dbają o nogi podobają
via Wykop Mobilny (Android)
  • 15
@konopiapolska: prawda jest taka że nikt was nie zmusza, same wymyslilyscie to golenie, malowanie farbowanie picowanie tysiące złotych na kosmetyczki tylko po to aby przesycac się seksem i manipulować dzięki temu głupimi facetami. jakbyście tego nie robiły to by nie było tylu chętnych spermiarzy i ogólnie atencji przez co baba byłaby taktowana na równi z facetem a nie ktoś lepszy niby jakieś bóstwo którym bycie wam się marzy w głowach. W
dlaczego ja mam golić wszystko a wy pach i loniaki tylko?¯_(ツ)_/¯wtf


@konopiapolska: Ale to raczej do dogadania pomiędzy tobą a twoim partnerem. NIkt inny nie ma tu nic co gadania a napewno nie wykopki.

wytłumacz dlaczego niegolenie nóg u kobiety to niedbamie o siebie a niegolenie nóg mężczyzn to już nie? Ty zdajesz sobie sprawę że golenie włosów nie ma nic wspólnego z higienia?


@konopiapolska: pretensje miej do firm które
A już łączenie gwałtów i to twoje "zgwałconej też tak powiedz" z tym że ludzie podążają za tym co im podsuwają wszelkiej maści media to jest z twojej strony po prostu przykre. Wstyd.


@Morf: żaden wstyd. Tekst "same jesteście sobie winne" kojarzy mi się z mężczyznami którzy obwiniają kobiety za to że zostały zgwałcone.
dlaczego ja mam golić wszystko a wy pach i loniaki tylko?¯_(ツ)_/¯wtf


@konopiapolska: Jak dla mnie to możesz się w ogóle nie golić i gówno mnie to będzie obchodzić. To jest wyłącznie Twoja decyzja i ewentualnie Twoje konsekwencje matrymonialne i społeczne.

A sam golę się tak by się podobać mojej kobiecie a co inne chcą to tak samo gówno mnie obchodzi.

Depilacja to kwestia gustu a ten każdy ma inny.