Wpis z mikrobloga

@Sandrinia: 2 facetów po 30,40 w związku napisało że im to nie przeszkadza. A cały tabun mnie zaatakował że jak śmiałam im zwrócić uwagę na to co wymagają a co oferują. Nie no zesram się ze szczęścia, bo swom osobom nie przeszkadza xd temat zamknięty XDD
A tak poza tym, to jak sobie to wyobrażasz? Chłopy mają zmienić to co im się podoba? xDD


@waskizlo: tak że nikt nie będzie kobiet wyśmiewał za nieogolone nogi i mówił że są niezadbane. Mężczyźni nie gola nóg i nikt im by nie powiedział tak samo. Co jest niesprawiedliwe o głupie

Jak baba nie chce być kobieca i atrakcyjna to droga wolna, nigdy wcześniej nie było tak ławto „być sobą” jak
To akurat widać po pasywno-agresywnych komentarzach


@costelo: jak ktoś mnie całe życie atakuję. Tu tak samo agresja i wyzywanie mnie. Akcja rodzi reakcje. Problem w tym że widzisz tylko moje komentarze. Ale co tu wymagać obiektywności po mężczyzniw
@konopiapolska: no tyle to rozumiem, bardziej chodziło mi o to, że nie rozumiem, czemu robisz z tego jakiś problem. Większość kobiet czuje się niekomfortowo jak jest nieogolona. Przecież mi samej byłoby głupio mieć nieogolone nogi, nie tylko przy niebieskim, ale po prostu chociażby wychodząc z domu w sukience. Dodatkowo uwielbiam czuć że jestem gładka, to dla mnie sama przyjemność. Piszesz o dwóch facetach w tym wątku a ja Ci piszę że