Wpis z mikrobloga

Nie, to nie jest zdjęcie przedstawiajace błąd w sztuce medycyny estetycznej. Jest to jedna z wielu rekomendacji jakiegoś salonu upiększania facjaty i jednocześnie reklama majaca zachęcić potencjalne klientki. #rozowepaski nie biorą udziału w ankiecie bo wszyscy dobrze wiemy, że chcecie mieć coś takiego na twarzy. #niebieskiepaski - proszę o głosowanie poniżej.
Pobierz
źródło: comment_1653116876n8s6ECRTp9sbs8Aa0QoROJ.jpg
  • 112
@Kruweczka nie no, znam dziewczynę, która sobie powiększyła usta i jest dobrą dupą. Byłam w szoku, kiedy zobaczyłam ją sprzed przemiany, ale tak naprawdę ani mnie nie skrzywdziła tym, ani nie była mi ta wiedza potrzebna.. z drugiej strony po prostu mi szkoda takich osób, bo zamiast cieszyć się życiem, poprawiają swój wygląd i gdzieś tam zawsze będą mieli coś do poprawki. Sama też miałam milion kompleksów z powodu swojego wyglądu, ale
@little_muffin: dokładnie tak jest. Jak się nie przesadzi z ilością zabiegów i nie szczędzi na jakości to nie ma szansy poznać. Problemem nie jest sam zabieg powiększania ust tylko laski które ciągle chcą mieć większe i większe i po pewnym czasie się to robi już przesada. Mam koleżankę która miała dwa zabiegi powiększania i każdy facet jak to słyszy to się dziwi że nie możliwe bo by wyglądała jak glonojad. A
ej typiaro myśląca. Czemu wypowiadasz się w imieniu wszystkich kobiet?


Też OP:

#rozowepaski nie biorą udziału w ankiecie bo wszyscy dobrze wiemy, że chcecie mieć coś takiego na twarzy


I również OP:

Nie od dziś wiadomo, że kobiety poprawiają swój wyglad dla mężczyzn.


( ͡º ͜ʖ͡º)

@krossmaker Nie dość, że gadasz głupoty, to jeszcze wykazałeś się tylko niewiedzą. XD Nie wstyd ci? Pewnie nie.