Wpis z mikrobloga

Nie, to nie jest zdjęcie przedstawiajace błąd w sztuce medycyny estetycznej. Jest to jedna z wielu rekomendacji jakiegoś salonu upiększania facjaty i jednocześnie reklama majaca zachęcić potencjalne klientki. #rozowepaski nie biorą udziału w ankiecie bo wszyscy dobrze wiemy, że chcecie mieć coś takiego na twarzy. #niebieskiepaski - proszę o głosowanie poniżej.
krossmaker - Nie, to nie jest zdjęcie przedstawiajace błąd w sztuce medycyny estetycz...

źródło: comment_1653116876n8s6ECRTp9sbs8Aa0QoROJ.jpg

Pobierz
  • 112
  • Odpowiedz
Zrobiłam sobie raz usta kwasem hialuronowym. Jak powiedziałam kiedyś rodzinie, że miałam zrobione, to wszyscy byli w szoku, bo nikt nawet nie zwrócił na to uwagi. Jeżeli ktoś ma wydatne usta i dostrzyknie sobie 2ml to będzie efekt rybich war, ale jeżeli ktoś chce drobnej korekty i nie prosi o rybie wary, to po wygojeniu efekt jest naturalny, a usta są po prostu pełniejsze, wyrównane, nawilżone. Nie ma sensu porównywać takich zdjęć
  • Odpowiedz
@krossmaker: panowie, może umówmy się tak: swoim kobietom mówcie jak mają wyglądać ale obym już nie. A jak widzicie kobietę z takimi warami to po prostu do niej nie podbijajcie. Chyba uczciwy układ w którym każdy robi ze swoim ciałem co chce i każdy spotyka się z tym, kto mu się podoba
  • Odpowiedz
@krossmaker powtórzę to jeszcz raz: banda prawiczków z wykopu, nigdy nie calowaliscie kobiet z takim ustami, nigdy takie usta nie polerowany wam buzdyganow i tylko dlatego krytykujecie. Takie usta są zajebiste i cieszę się, że jest moda na medycynę estetyczną, cieszę się, że póki jeszcze jestem młody to korzystam z życia i spotykam się z kobietami które o siebie dbają, m.in. w ten sposób.


@perasperaadopelastra: całowałem i bałem się,
  • Odpowiedz
@krossmaker powtórzę to jeszcz raz: banda prawiczków z wykopu, nigdy nie calowaliscie kobiet z takim ustami, nigdy takie usta nie polerowany wam buzdyganow i tylko dlatego krytykujecie. Takie usta są zajebiste i cieszę się, że jest moda na medycynę estetyczną, cieszę się, że póki jeszcze jestem młody to korzystam z życia i spotykam się z kobietami które o siebie dbają, m.in. w ten sposób.


@perasperaadopelastra: Uuu, ale mamy badboya
  • Odpowiedz
@krossmaker: Karyny to osobna podrasa ludzka ¯\_(ツ)_/¯ to bierze się z jakiegoś zaburzenia psychicznego, coś jak anoreksja albo bigorektyka, tylko że ćwiczenie na siłce jeszcze chociaż wychodzi na zdrowie
  • Odpowiedz