Wpis z mikrobloga

Nie, to nie jest zdjęcie przedstawiajace błąd w sztuce medycyny estetycznej. Jest to jedna z wielu rekomendacji jakiegoś salonu upiększania facjaty i jednocześnie reklama majaca zachęcić potencjalne klientki. #rozowepaski nie biorą udziału w ankiecie bo wszyscy dobrze wiemy, że chcecie mieć coś takiego na twarzy. #niebieskiepaski - proszę o głosowanie poniżej.
Pobierz krossmaker - Nie, to nie jest zdjęcie przedstawiajace błąd w sztuce medycyny estetycz...
źródło: comment_1653116876n8s6ECRTp9sbs8Aa0QoROJ.jpg
  • 112
@krossmaker Jak była pandemia to sąsiedzi zamawiali diet boxy czy tam catering. I zawsze koło południa jak wychodziłem z psem na spacer to mijałem się z dziewczyną która przywoziła to jedzenie. Nie raz wpuszczałem ją na klatkę bo nikt nie odbierał. Dziewczyna zgrabna, wysportowana, ciało zajebiste. No ale pandemia to w maseczce chodziła jak wszyscy wtedy. Pandemia się skończyła i pewnego razu wracam z psem a ona próbuje się dodzwonić do sąsiadów.
@tarushiba, dlatego jak jestem w stanie zrozumieć te, które miały wąskie usta. Wiem, że może to sprawiać, że się kobieta.gorzej czuje. Jeżeli jej to sprawi przyjemność, podniesienie samoocenę, niech działa. No ale jak ktoś normalnie wygląda i sobie wali takie szpary :0
zresztą, to młodym dziewczynkom pokazuje, że nie da się być ładnym bez operacji, albo zabiegi powiększania czegokolwiek. I zamiast spełniać się w różnych dziedzinach, realizować hobby, to męczą się