Wpis z mikrobloga

Nie, to nie jest zdjęcie przedstawiajace błąd w sztuce medycyny estetycznej. Jest to jedna z wielu rekomendacji jakiegoś salonu upiększania facjaty i jednocześnie reklama majaca zachęcić potencjalne klientki. #rozowepaski nie biorą udziału w ankiecie bo wszyscy dobrze wiemy, że chcecie mieć coś takiego na twarzy. #niebieskiepaski - proszę o głosowanie poniżej.
krossmaker - Nie, to nie jest zdjęcie przedstawiajace błąd w sztuce medycyny estetycz...

źródło: comment_1653116876n8s6ECRTp9sbs8Aa0QoROJ.jpg

Pobierz
  • 112
  • Odpowiedz
@krossmaker: ej typie niemyslacy. Tak po zabiegu jest opuchlizna ale jak zejdzzie usta wyglądają naprawdę ok że na ulicy by ci ślinka poleciała do takiej. Śmiechu warte krytykować usta bezpośrednio po zabiegu xD doksztalc sie
  • Odpowiedz
@krossmaker powtórzę to jeszcz raz: banda prawiczków z wykopu, nigdy nie calowaliscie kobiet z takim ustami, nigdy takie usta nie polerowany wam buzdyganow i tylko dlatego krytykujecie. Takie usta są zajebiste i cieszę się, że jest moda na medycynę estetyczną, cieszę się, że póki jeszcze jestem młody to korzystam z życia i spotykam się z kobietami które o siebie dbają, m.in. w ten sposób.
  • Odpowiedz
Nie od dziś wiadomo, że kobiety poprawiają swój wyglad dla mężczyzn


@krossmaker: ej typie. Czemu wypowiadasz się w imieniu wszystkich kobiet? Robiłes jakieś badania? Pisałea doktorat na temat: czy kobiety robią operacje plastyczne dla mężczyzn?
  • Odpowiedz
  • 25
@konopiapolska nie wiem. Mam koleżanki, które poprawiały sobie usta i nie wygląda to inaczej, niz tutaj. Być może ta górna warga jest mniej wywinięta, ale często jest po prostu wysunięta do przodu. I nadal nie rozumiem jak to można zrobić, jeżeli ma się normalne usta. Jak babka ma mega wąskie, to jeszcze jakoś ujdzie, ale jak są normalne usta i się pompuje xD
Albo to malowanie szminką poza skórę na ustach xDD
  • Odpowiedz
Mam koleżanki, które poprawiały sobie usta i nie wygląda to inaczej, niz tutaj.


@Akayari: U mnie z kolei przez kilka lat uzbierało się parę koleżanek, które poprawiały sobie usta i tylko jedna z nich miała chamską kaczuszkę, ale ona cała jest w takim "plastikowym" i memowym stylu. Reszta ma bardzo ładnie zrobione usta, ale one miały je bardzo wąskie + jednej ze względu na wiek jej naturalny pigment zaczął zanikać (nie
  • Odpowiedz
@Silmarils: Według mnie zarówno brwii jak i usta powinny być "robione" tak, żeby wyglądało to jak najbardziej naturalnie. Wszelkie zaburzenia proporcji powodują, że twarz zaczyna wyglądać karykaturalnie. Gdy brwii i usta są nieproporcjonalne, wyglądają "sztywno". Cała twarz zaczyna przypominać sztuczną maskę, chowając gdzieś naturalną mimikę. Wygląda to komicznie, gdy twarz kobiety ma ciągle wydęte usta a brwii zachowują się jakby były ciągle chciały coś powiedzieć ( ͡° ͜ʖ ͡
  • Odpowiedz
Według mnie zarówno brwii jak i usta powinny być "robione" tak, żeby wyglądało to jak najbardziej naturalnie.


@ImperiumCienia: Jak najbardziej. Ale nie mam pojęcia, gdzie leży problem. Jak mi koleżanki pokazywały zdjęcia ze strony salonu, do którego idą, to nawet mi się podobały, fajnie te brwi wyglądały i takie chciały, a jak wracały i je widziałam to o mój boże xD Miała być metoda tzw. piórkowa, a wracały z chamskimi krechami
  • Odpowiedz