Wpis z mikrobloga

@Frasad: ja od dłuższego czasu powtarzam że jak bym miał do wyboru tylko między PiS a konfą to bez zastanowienia bym zaznaczył Jarka Kaczyńskiego, bezpieczniejsza opcja.. a warto zaznaczyć że bez mrugnięcia okiem bym PiSowców za kraty powsadzał.
oczywiście za każdym razem jak to piszę konfiarze srają pod siebie tak że w lokalnych marketach papieru zaczyna brakować xD
@Frasad: ja od dłuższego czasu powtarzam że jak bym miał do wyboru tylko między PiS a konfą to bez zastanowienia bym zaznaczył Jarka Kaczyńskiego, bezpieczniejsza opcja..


@NoJakNieJakTak: coś mi się wydaje, że za bardzo odleciałeś. Takie #!$%@? też jest mocno na korzyść PiSu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
@Kryspin013: oczywiście, jeśli Konfederacja wejdzie sejmu to nie ważne czy PiS będzie miał większość czy opozycja będzie miała większość bo nie cała jest totalna więc katokalifat i tak zostanie wprowadzony, dajmy na to do 30 posłów dla Konfederacji oraz 35-40% dla PiSu, to jest znacznie bardziej wygodny system zamordystycznego głosowania z większą ilością radykalnych przedstawicieli niż jak by prawo i sprawiedliwość w tym momencie z samych swoich posłów miało konstytucyjną większość,