Wpis z mikrobloga

@Frasad: ja od dłuższego czasu powtarzam że jak bym miał do wyboru tylko między PiS a konfą to bez zastanowienia bym zaznaczył Jarka Kaczyńskiego, bezpieczniejsza opcja.. a warto zaznaczyć że bez mrugnięcia okiem bym PiSowców za kraty powsadzał.
oczywiście za każdym razem jak to piszę konfiarze srają pod siebie tak że w lokalnych marketach papieru zaczyna brakować xD
  • Odpowiedz
@NoJakNieJakTak: W sumie podobnie, pisowcy to najgorsza plaga egipska jaka się trafiła krajowi po 1989 roku. Porównując ich do lolfederatów to jednak uważam że to ten sam rodzaj kupy, tylko mniej smród szczypie po oczach.
  • Odpowiedz
@Frasad: ja od dłuższego czasu powtarzam że jak bym miał do wyboru tylko między PiS a konfą to bez zastanowienia bym zaznaczył Jarka Kaczyńskiego, bezpieczniejsza opcja..


@NoJakNieJakTak: coś mi się wydaje, że za bardzo odleciałeś. Takie p---------e też jest mocno na korzyść PiSu ( ͡° ʖ̯ ͡°)
  • Odpowiedz
@NoJakNieJakTak: takie p---------e usprawiedliwia niezdecydowanych w głosowaniu na PiS ziomek. A PiS na ten moment to największe zagrożenie dla tego kraju. Z konfy można cisnąc bekę ale to nie konfa jest najgorszym co przydarzyło się Polsce po 2000 roku.
  • Odpowiedz
@Kryspin013: oczywiście, jeśli Konfederacja wejdzie sejmu to nie ważne czy PiS będzie miał większość czy opozycja będzie miała większość bo nie cała jest totalna więc katokalifat i tak zostanie wprowadzony, dajmy na to do 30 posłów dla Konfederacji oraz 35-40% dla PiSu, to jest znacznie bardziej wygodny system zamordystycznego głosowania z większą ilością radykalnych przedstawicieli niż jak by prawo i sprawiedliwość w tym momencie z samych swoich posłów miało konstytucyjną
  • Odpowiedz
Ale to tylko dlatego, że nie była u władzy.


@Villanova: nie była i też moim zdaniem jest bardzo mała szansa, że będzie. Dlatego PiS jest gorszy. I to PiS realnie celuje też w elektorat konfabulacji.
  • Odpowiedz