Wpis z mikrobloga

Prowadzisz w Ukrainie firmę, idzie Ci nieźle, kupujesz sobie lepszy samochód.

Przychodzi wojna - zostawiasz cały swój majątek po za tym co zmieściłeś do walizek, dom zbombardowany, firma rozkradziona, oszczędności w Hrywnach gówno warte.

Jeździsz tym czym uciekłeś do Polski.

No ale nie masz prawa ubiegać się o pomoc, bo Konfiarz się zesra.

https://twitter.com/PanasiukPiotr/status/1527251211287658498

P.S. Szczególnie ten Nissan Altima robi wrażenie, model pożądany przez kolekcjonerów na całym świecie.

#polska #neuropa #4konserwy #konfederacja #bekazkonfederacji #prawackalogika #ukraina
Pobierz rzep - Prowadzisz w Ukrainie firmę, idzie Ci nieźle, kupujesz sobie lepszy samochód. ...
źródło: comment_1652980247pp7YM9pnks4cbbwYETWhJ4.jpg
  • 106
@pomidorowymichal1 jestem prawakiem bo jestem przeciwny uzywaniu #!$%@? form jezykowych, uznawania 420 plci, a Jerzy Floryda to przestepca i narkoman i dobrze ze zdech. A i absolutnie nie popieram programow socjalnych, zwlaszcza tych w wydaniu polskiego (nie)rzadu.

Czy moze jestem lewakiem, bo jakbym mogl to bym zlikwidowal wszelka religie na swiecie, jestem za powszechna aborcja do 12 tygodnia ciazy.

To jak?
@rzep tak tak bo ktoś kto ma samochód za 500k nie umie w oszczędzanie i to jest jedyne co mu zostało XD Ma siano na koncie pewnie w euro czy dolarach i się cieszy, że w polszy będzie sobie żył jak Pan
@Viarus_: konfederacja to nie konserwatyści a idioci

wiesz gdzie istnieją te formy jezykowe i płcie? które tak cię bolą? w internecie XD pare osób wymyśliło sobie bzdure a konserwatyści dostali piany bo ktoś coś chce a oni, sami nie wiedzą do końca czemu, są przeciwko. Bo tak, bo im się to nie podoba. Według konserwatysty masz robić to co on uznaje, jak robisz coś czego on nie uznaje to nie możesz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@rzep: mój sąsiad handlarz zaraz po wybuchu wojny kupił auto od Ukraińców. Chwilę pojeździł przerejestrował i sprzedał.
@rzep: powiem tak: byłoby zastanawiające, gdyby faktycznie żaden z bogatych przedsiębiorców nie miał żadnych oszczędności w innej formie niż teraz niedostępnej - złota, krypto, walut zagranicznych etc. Nie będę zgadywał o co ci chodzi z gówno wartymi oszczędnościami w hrywnach, z tego co widzę kurs hrywny do złotówki ma się dobrze, nie gorzej niż w choćby 2020.

Zakładanie że to niemożliwe że z Ukrainy zawinęło się kilku cwaniaków którzy mogliby poradzić
@rzep: nie przesadzaj, kogoś stać na Porsche to nie ma na bułkę? Są ludzie co kupią furę za ostatnie $ ale żeby się pokazać, ale k.... Taka fura po paczki dla potrzebujących? I jeszcze mi powiecie że same kobiety?
Prowadzisz w Ukrainie firmę, idzie Ci nieźle, kupujesz sobie lepszy samochód.

Przychodzi wojna - zostawiasz cały swój majątek po za tym co zmieściłeś do walizek, dom zbombardowany, firma rozkradziona, oszczędności w Hrywnach gówno warte.

Jeździsz tym czym uciekłeś do Polski.

No ale nie masz prawa ubiegać się o pomoc, bo Konfiarz się zesra.

https://twitter.com/PanasiukPiotr/status/1527251211287658498

P.S. Szczególnie ten Nissan Altima robi wrażenie, model pożądany przez kolekcjonerów na całym świecie.


@rzep: ale żałosne
@rzep: wykop robi fejm kolejnemu wypierdkowi, który nigdy nie zaistniał w polityce. więcej osób wykopało o nim znalezisko niż na niego zagłosowało ale co tam, ważne że kilka lat temu startował z listy Konfy :D