Wpis z mikrobloga

Prowadzisz w Ukrainie firmę, idzie Ci nieźle, kupujesz sobie lepszy samochód.

Przychodzi wojna - zostawiasz cały swój majątek po za tym co zmieściłeś do walizek, dom zbombardowany, firma rozkradziona, oszczędności w Hrywnach gówno warte.

Jeździsz tym czym uciekłeś do Polski.

No ale nie masz prawa ubiegać się o pomoc, bo Konfiarz się zesra.

https://twitter.com/PanasiukPiotr/status/1527251211287658498

P.S. Szczególnie ten Nissan Altima robi wrażenie, model pożądany przez kolekcjonerów na całym świecie.

#polska #neuropa #4konserwy #konfederacja #bekazkonfederacji #prawackalogika #ukraina
rzep - Prowadzisz w Ukrainie firmę, idzie Ci nieźle, kupujesz sobie lepszy samochód. ...

źródło: comment_1652980247pp7YM9pnks4cbbwYETWhJ4.jpg

Pobierz
  • 106
nie wiem, nigdy nie sprzedawałem. Zapewne nie jest to niemożliwe.


@Benn: W normalnych czasach zapewne nie jest. Teraz Ukraińcy nie mają dostępu do urzędów w swoich miastach, a ambasady są obłożone ważniejszymi sprawami.

Dodatkowo kupno auta w Polsce oznaczałoby konieczność rejestrowania go u nas, co sprawia problemy przy powrocie. Naprawdę sporo uchodźców z Ukrainy ma nadzieję bardzo niedługo wrócić do siebie, więc mogą nie chcieć tego robić.

Już nie mówiąc, że
@rzep: Szkoda, że dupa go nie piekli jak NASI studenci podjeżdżają luksusowymi samochodami pod dziekanat by odebrać zasiłek, bo stary na papierach zrobił, że jest od 10 lat stratny w biznesie. Ha tfu. Najciemniej pod latarnią.

Może i jest jakaś słuszność w #!$%@? się do Ukraińców. Tylko czemu nie są tacy zaangażowani w przekrętach w "Polsce powiatowej" gdzie pieniądze publiczne są skutecznie #!$%@? na szwagropole.

To #!$%@? przypomina mi dojebywanie się
Wyście już na wykopie nieźle na łeb upadli. Wszędzie onuce, wszędzie trolle, wystarczy tylko, że ktoś chodź zakwestionuje uczciwość ukraińców, żeby nie być onucą trzeba popierać wszystko co robią ukraińcy. Chłop jest taką onucą, że aż musiałeś mu usunąć wpis żeby inni nie przeczytali co napisał ;) Tak się składa, ze @brusilow12 dobrze napisał bo widziałem jego wpis. No bo przecież gdyby napisał nieprawdę to nie trzeba by było tego wpisu usuwać