Wpis z mikrobloga

Właśnie byłem w biedronce i widzę ze takie mięsko jest do kupienia.

Dla porównania obok drugie takie samo.
Data do 22.05.2022
Kiedyś mówiłem, że mięso z biedronki to największy syf jaki istnieje, do tego zawsze śmierdzi.

Jakby ktoś był chętny to podam adres.

#dieta #biedronka #mikrokoksy #gotowanie #gotujzwykopem #kuchniamg78 #kuchnia
Estetykatopodstawa - Właśnie byłem w biedronce i widzę ze takie mięsko jest do kupien...

źródło: comment_1652946942GBQTHHjqxb4yBEUnugDO8E.jpg

Pobierz
  • 74
@iMarek22: no szkoda, że jeszcze nie padł na kolana i nie wyczyścił wszystkich lodówek. Przy kasie nie można się obsługi doczekać, a człowiek ma latać i fartem szukać kogoś żeby zgłaszać każdy ich błąd? XD
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Estetykatopodstawa: Biedronka to gowno sklep i nie wiem jak mozna tam chodzic z nieprzymuszonej woli. Wez tam znajdz wedline, ktora ma >100g miesa na 100g produktu i nie jest w #!$%@? tlusta, powodzenia. Szczegolnie z drobiu. Nie wiem jaka to jest magia, ze mieszkalem na kilku osiedlach i zawsze w biedrze #!$%@? patola (brud, syf towarowy oraz klientela), a w lidlu z podobnymi cenami jest inaczej xD
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Kiedy kupujesz mięso już zmielone, nie wiesz co zostało zmielone. Jeżeli byś się zagłębił w "techniki odzysku starego mięsa w masarniach" to Twój mały móżdżek, mógłby wysnuć pewne podejrzenia co do niepewności, tego co rzeczywiście zostało zmielone. Bo wyobraź sobie życiowy niedorajdo - że standardem jest mielenie już starego mięsa, tak samo jak mycie kiełbasy lekko podstarzałej, żeby wyglądała jak nowa. Trzeba
@Gleba_kurfa_Rutkowski_Patrol: Kup sobie człowieku mięso (najlepsze jakie znajdziesz) już zmielone, a później idź po mięso do sklepu "z mięsem", wybierz dobry kawałek i poproś o zmielenie. Usmaż oba (oddzielnie...) i sprawdź organoleptycznie jakie są różnice. Jak Ci się nie chce empirycznie nabrać doświadczenia życiowego, to ja już nic na to nie poradzę, do końca życia będziesz błaznował w internecie.
Oczywiście, żem prostak i cham. Bo niby w imię czego mam rozmawiać
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@PodniebnyMurzyn: Aldi, bo to budynek obok. Dobre do daty ważności, nigdy nie widziałem żeby na palecie stało dłużej niż to potrzebne do wyłożenia na półki. W Lidlu też jest ok.

W biedrze, jak jeszcze tam kupowałem, to musiałem z zapasem 3 dni do daty ważności, bo inaczej już była spora szansa że zacznie pachnieć. Świeże, dobrze przechowywane mięso nie będzie miało zapachu.