Wpis z mikrobloga

@warszawiak39: przypomina mnie się zaraz taki #!$%@? pan "profesor" z kursu kas fiskalnych co to za znał wielkiego świata w Warszawie i ma wielu znajomych celebrytow xD (do teraz z tego kisne jak z poważną mina i dogłębnym przekonaniem o tym mówił) że z zielonej części ziemniaka tworzą się kiełki ziemniaka i w taki oto sposób on się rozmnaża xD xD xD podobnie jak u ciebie - woda z mięsa zawsze
@brere i jeszcze obmacany przez panie zza lady, aby był smaczniejszy. Panie nie używają rękawiczek bo jest to niewygodne ale za to jest jedna deska i jeden nóż do wszystkiego. ( ͡º ͜ʖ͡º)
@Ibanez_: Chciałbym mieć poletko i kury w zagrodzie :) Ale niestety muszę latać po kurczaki do marketu, niestety nie w każdym sklepie mam stoisko mięsne, gdzie można kupić mięso luzem.
A autor zdjęcia pomimo tego, że kupił jak mówisz tragedię, to z gotowaniem jest na bakier wydalone mi się :)
@Ibanez_ mam w mieście rodzinnym dwa takie miejsca, a niedaleko rzeznika ze sklepem pod firmą, różnica zawsze będzie wyczuwalna, ale też nie można przesadzać z wyszukiwaniem najlepszych-, ten sam rzeznik zaopatruje okoliczne sklepy i wtedy już mięso musi być zapakowane () niby to samo, ale paczuszka zmienia percepcję produktu ( ͡º ͜ʖ͡º)