Wpis z mikrobloga

Też kiedyś myślałem że NEET to wygryw jak po 2 latach #!$%@? w januszexie rok się #!$%@?( no nie do końca bo studiowałem zaocznie ale still nie pracowałem) ale Tera mam fajną pracę która bardzo lubię i mogę stwierdzić że NEET to gówno #!$%@?
Marnowanie czasu, który można poświęcić na zarabianie pieniędzy i rozwój samego siebie
NEET jest jedynie fajny jak alternatywa jest #!$%@? w januszexie i ma cię kto utrzymywać
@Lepper3001: nie popieram dochodu gwarantowanego i tego żeby ktoś łożył na twój neet, tak samo nie popieram zasiłków dla osób niepełnosprawnych. Jeśli będą utrzymywać cię tylko rodzice to szanuję wybór i nie ma tematu bo to ich kasa.
Co by nie mówić to obecny system to rak, gdzie żeby żyć w miarę na poziomie musisz nieźle #!$%@?ć. Ludzie godzą się w najlepszym wypadku na tracenie 40 godzin tygodniowo na samą pracę.
@jakub99: no właśnie głównie tu chodzi o jakąś uczciwie płatną pracę. Ja pracuję x lat i dostaję minimalną mimo starań, bo firma jest zarządzana źle od lat przez typowego janusza. Jestem tak mocno wypalony pracą, że nie mogę podjąć innej. Takiej chociaż za 4k netto nie ma w ogóle, gdzie to dla singla są już gówniane pieniądze, a co mówić o założeniu rodziny i jw. kupna mieszkania.
@smallboobslover: W czym Trójmiasto jest lepsze od dupek dolnych obok stulejowa? To co więcej zarobisz oddasz na wynajem a zza granica niedość ze będziesz miał więcej przerw to za spokojną prace będzie cie stać na wynajem czegoś normalnego
@Lepper3001:

to oni chcieli miec dziecko, wiec musza wziac odpowiedzialnosc za swoje decyzje, ja sie nie prosilem na ten swiat.


A co jeśli oni powiedzą, że też się nie prosili na świat? I co jeżeli oni nie prosili o dziecko, a po prostu tak wyszło?
Komu ostatecznie należy przypisać sprawstwo nad Twoim życiem, Adamowi i Ewie czy jednak Tobie? ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@Rustyyyy: byłem tam kilkukrotnie - ogólnie fajne miasto do życia i więcej kobiet, więcej miejsc do spacerowania, zajęcia się sobą. Fakt, gigantyczne ceny wynajmu mocno odstraszają, no i bardzo niskie pensje. Ale ciągle mam 3city w głowie.
@ameneos:

no to jego starzy potencjalnie mogą mieć pretensje tylko do swoich starych.


O tym mówię, dlatego wspomniałem o Adamie i Ewie, bo ostatecznie każdy będzie oskarżał swoich rodziców.

To tym bardziej może bez skrupułów pasożytować


Właśnie to jest śmieszne, jedyne wyjście z sytuacji to pasożytować. Spłodzili mnie rodzice? #!$%@? coś w wychowaniu? Moim obowiązkiem jest pasożytować xD
To jest tylko i wyłącznie Twój wymysł, wygodnictwo i zła wola.

@Lepper3001:
@Mikeymw:

Moim obowiązkiem jest pasożytować xD

To jest tylko i wyłącznie Twój wymysł, wygodnictwo i zła wola.

Cóż za ignorancja. Nie ma żadnej woli, każda akcja danej osoby jest zdeterminowana przez jej organizm, nonsensem jest twierdzenie, że każdy taki organizm jest wyposażony w jakąś funkcję autonaprawy, z której może skorzystać, ale nie korzysta bo ma "złą wolę" (co w kłóciłoby się z podstawowymi prawami fizyki)

Zaskakujące jest to, że macie roszczenie